Te ir darbs

Upesleju sākumskola aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju un skolotāja palīgu. CV sūtīt uz e-pastu: skola@upeslejuskola.lv, tālr. 26550268(PII metodiķe).

Upesleju sākumskola piedāvā darbu pirmsskolas izglītības skolotājai.

Prasības: augstākā pedagoģiskā izglītība, atbilstoši MK noteikumiem Nr.569, var būt students.

Darba pienākumi (saskaņā ar amata aprakstu): organizēt un īstenot mācību un audzināšanas procesu atbilstoši kompetenču izglītībai, bērna spējām, interesēm, rūpēties par bērna drošību.

Piedāvājam:

  • Darba alga - EUR 950,00 (bruto);
  • Veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes laika;
  • elastīgs darba grafiks;
  • profesionāls, atsaucīgs un draudzīgs kolektīvs;
  • Iespēja darboties un gūt pieredzi Erasmus + projektos.

CV sūtīt uz e-pastu: skola@upeslejuskola.lv, tālr. 26550268(PII metodiķe).

Upesleju sākumskola piedāvā darbu pirmsskolas izglītības skolotāja palīgam.

Prasības: vidējā izglītība, labas saskarsmes spējas, augsta atbildības sajūta.

Darba pienākumi: palīdzēt pirmsskolas skolotājam organizēt darbu ar bērniem, bērnu ēdināšanas procesa nodrošināšana u.c. pienākumi atbilstoši amata aprakstam.

Piedāvājam:

  • Darba alga: EUR 650,00 (bruto).
  • Veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes laika.