Ulbrokas pirmsskolas iestāde "Pienenīte’" aicina darbā, uz 1,5 slodzi, iestādes medmāsu

Pretendentus pieteikties pie vadītājas darba laikā no pl:8:00-17:00 vai tel.:26558646, 67910984 e-pasts: vaditaja@ulbroka-pienenite.lv

Galvenie pienākumi:  Sniegt neatliekamo medicīnisko palīdzību, veikt infekcijas kontroles nodrošināšanu, veikt profilaktiskos pasākumus bērnu veselības uzturēšanai, veikt bērnu ēdināšanas uzraudzību, veikt darba dokumentēšanu.

Prasības pretendentam:

  • Profesionālā vidējā izglītība medicīnas jomā un māsas sertifikāts.
  • Jābūt reģistrētam Ārstniecības personu reģistrā (māsu),
  • Valsts valodas zināšanas – C līmeņa 1.pakāpe,
  • darba pieredze māsas amatā vismaz 1 gads,
  • augsta atbildības sajūta,
  • spēja plānot un organizēt savu darbu.

Piedāvājam:

  • Darbu uz pilnu slodzi,
  • atbildīgu un intensīvu darbu komandā,
  • stabilu atalgojumu – 880,00EUR (pirms nodokļu nomaksas), sociālās garantijas;
  • speciālo  piemaksu no 3%-15%
  • veselības apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika.