1

Ropažu novada pašvaldības
Stopiņu pagasta teritoriālā pārvalde
aicina darbā radošā attīstības centra “Cekule” vadītāju
(profesijas kods 1213 23)

Galvenie amata pienākumi:

  • vadīt, plānot un organizēt radošā attīstības centra darbu;
  • nodrošināt radošā attīstības centra  pakalpojumu pieejamību iedzīvotājiem;
  • organizēt izglītojošas ekskursijas, pasākumus, seminārus radošajā attīstības centrā, veicinot iedzīvotāju savstarpēju komunikāciju starp dažādām vecuma grupām un minoritātēm;
  • iesaistīt visu vecumu iedzīvotāju grupas pašvaldības un radošā attīstības centra organizētajos pasākumos,  veicinot labākas attiecības vietējā kopienā, tiešā saskarsmē ar citām kultūrām;
  • organizēt un kontrolēt interešu pulciņu darbu, atbilstoši iedzīvotāju vēlmēm;
  • plānot radošā attīstības centra budžetu un atbildēt par budžeta izlietojumu.

Prasības pretendentiem/-ēm:

  • augstākā izglītība, vēlams sociālajā vai sociāli pedagoģiskajā jomā;
  • vēlama pieredze vadošā amatā;
  • vēlama pieredze pasākumu/aktivitāšu organizēšanā;
  • teicamas plānošanas un organizēšanas spējas;
  • labas saskarsmes un prezentācijas prasmes, prasme publiski paust viedokli;
  • labas digitālās prasmes;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī.

Mēs piedāvājam:

Pieteikumu, norādot “RAC “Cekule” vadītājs”, var iesniegt līdz 2023.gada 13.decembrim:

  • elektroniski parakstītu ar drošu elektronisko parakstu, iesūtot dokumentus elektroniskā pasta adresē vakances@ropazi.lv;
  • ar pasta starpniecību, adresējot sūtījumu - Ropažu novada pašvaldības Personāla vadības nodaļai, adrese: Institūta iela 1a, Ulbroka, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV-2130;
  • personīgi (slēgtā aploksnē) - Ropažu novada Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā (VPVKAC), kas atrodas adresē: Institūta iela 1a, Ulbroka, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV-2130 (darba laikā).

Pieteikums satur šādus dokumentus:

  • motivācijas vēstule;
  • dzīves un darba gaitu apraksts (CV);
  • izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas.

Tālrunis uzziņām: 27757385.

Izskatīsim to pretendentu pieteikumus, kuri iesnieguši visus norādīto dokumentus. Sazināsimies ar pretendentiem, kuri pēc iesniegto dokumentu izvērtēšanas tiks izvirzīti atlases otrajai kārtai.

Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā  termiņa beigām,  pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma. Pārzinis Ropažu novada pašvaldības Stopiņu pagasta pārvalde, Institūta iela 1A, Ulbroka, Ropažu novads, Stopiņu pagasts.