Sports
1

Sacensību maratons 17. februārī iesākās ar “Prezidenta kausu” jeb starta rāvienu sacensībām, kurās piedalījās “Jaunieši A”, “Jaunietes A”, “Jaunieši A” divvietīgās ekipāžas, “Jaunietes A” divvietīgās ekipāžas, “Jaunieši B”, “Jaunietes B”, “Jaunieši C” un “Jaunietes C”. Pavisam sacensībās startēja 78 sportisti.

8 godalgas izcīnīja Ropažu novada jaunie sportisti: Krišjānis Brūns; Selīna Elizabete Zvilna; Jānis Gruzdulis Borovojs; Uldis Jakseboga; Margita Sirsniņa; Everts Precinieks; Katija Rimicāne; Greta Nia Biele.

18. februārī norisinājās Latvijas kauss kamaniņu sportā, kurā piedalījās 59 sportisti.

17 godalgas izcīnīja Ropažu novada jaunie sportisti: Jānis Gruzdulis Borovojs; Uldis Jakseboga; Kaspars Rinks; Vitālijs Jegorovs; Selīna Elizabete Zvilna; Svens Tīlans; Katrīna Duganova; Anna Aizupe; Roberts Sprukulis; Ģirts Circenis; Gerda Brakmane; Margita Sirsniņa; Ēdens Čepulis; Everts Precinieks; Edgars Bergmanis; Katija Rimicāne; Margarita Vancāne

20. februārī ar Latvijas čempionātu un Latvijas junioru un jaunatnes meistarsacīkstēm noslēdzās četru dienu sacensību maratons. Latvijas čempionātā kopumā piedalījās 64 sportisti.

12 godalgas izcīnīja Ropažu novada jaunie sportisti: Kaspars Rinks; Vitālijs Jegorovs; Jānis Gruzdulis Borovojs; Uldis Jakseboga; Selīna Elizabete Zvilna; Ēdens Čepulis; Katrīna Duganova; Roberts Sprukulis; Ģirts Circenis; Margita Sirsniņa; Everts Precinieks; Margarita Vancāne.

Kopā, ļoti saspringtā sacensību grafikā, četru dienu garā maratonā, aizvadot trīs dažādas sacensības. Ropažu novada jaunieši izcīnīja 37 godalgas.