Vakances
DARBS

SIA “Vangažu Namsaimnieks“, reģistrācijas numurs 50003142371, juridiskā adrese Gaujas ielā 6, Vangažos aicina darbā santehniķi.

SIA “Vangažu Namsaimnieks“ ir komunālo pakalpojumu sniedzējs Siguldas un Ropažu novados, kas nodrošina siltumenerģijas un dzīvojamo māju apsaimniekošanas pakalpojumus.

Darba pienākumi: daudzdzīvokļu dzīvojamo māju inženiertehnisko komunikāciju apkalpošana.

Prasības:

  • Vēlama praktiskā darba pieredze;
  • Atbilstoša profesionālā izglītība;
  • Labas komunikācijas spējas, precizitāte, atbildība;
  • Latviešu un krievu valodas zināšanas (Valsts valodas zināšanas A līmeņa 2.pakāpe);
  •  (Bez kaitīgiem ieradumiem)

Piedāvājam:

  • Pastāvīgu, stabilu darbu uz pilnu slodzi;
  • Stabilu atalgojumu EUR 1065,00 apmērā (bruto) un sociālās garantijas;
  • Labus darba apstākļus.

Darba pienākumi:

  • Veikt ūdensvada, kanalizācijas un centrālapkures sistēmu remontu;
  • Siltummezglu apkalpošana un remonts;
  • Radiatoru un apkures sistēmu montāža un remonts;
  • Avārijas situāciju novēršana, likvidācija;
  • Ūdens skaitītāju nomaiņa, uzstādīšana, plombēšana;
  • Ūdens un kanalizācijas cauruļu remonts un montāža;
  • Citu sanitārtehnisko darbu veikšana, iekārtu remonts un montāža (vannas, podi, izlietnes, duškabīnes, maisītāji, filtri u.c.)

Savu CV un motivācijas vēstuli lūdzam nosūtīt uz e-pasta adresi: info@vnams.lv.

Jautājumi pa tālruni 24116843.