Vakances
DARBS

SIA “Vangažu Namsaimnieks” galvenie darbības virzieni ir nekustamā īpašuma pārvaldīšana un apsaimniekošana, kā arī siltumenerģijas ražošana, pārvade un realizācija Siguldas un Ropažu novada iedzīvotājiem un juridiskajām personām.

SIA “Vangažu Namsaimnieks“ aicina darbā GALVENO GRĀMATVEDI

Vispārējie darba pienākumi:

  • Vadīt, plānot un organizēt grāmatvedības darbu;
  • Nodrošināt ikdienas grāmatvedības uzskaiti, dokumentu apriti un glabāšanu atbilstoši Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem;
  • Sagatavot nodokļu, finanšu, ekonomikas, statistikas atskaites vadībai, finanšu un valsts institūcijām;
  • Sagatavot un iesniegt mēneša un ceturkšņa nodokļu un finanšu pārskatus;
  • Ienākošās un izejošās grāmatvedības dokumentācijas apstrāde, uzskaite un kontrole;
  • Sagatavot un iesniegt uzņēmuma gada pārskatus.

Prasības kandidātiem:

  • Vismaz 2 gadu pieredze bilancspējīga grāmatveža amatā (pieredze namu apsaimniekošanas sfērā tiks uzskatīta par priekšrocību);
  • Augstākā izglītība finansēs, ekonomikā, grāmatvedībā vai biznesa vadībā;
  • Pārzināt Latvijas Republikas normatīvos aktus grāmatvedības un nodokļu jomā;
  • Pieredze darbā ar Horizon;
  • Labas MS Office lietotāja prasmes;
  • Labas latviešu valodas zināšanas;
  • Labas organizatoriskās un komunikācijas prasmes, analītiskā domāšana, spēja uzņemties atbildību.

Piedāvājam:

  • Atbildīgu un interesantu darbu pašvaldības uzņēmumā;
  • Iespēju profesionāli pilnveidoties un iegūt vērtīgu darba pieredzi;
  • Stabilu atalgojumu EUR 1866,00 apmērā (bruto) un sociālās garantijas.

Pieteikumu un CV ar norādi „Galvenais grāmatvedis /-e” lūdzam sūtīt uz e-pastu: info@vnams.lv. līdz 31.05.2021.

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks virzīti uz 2.atlases kārtu - darba interviju.

Pretendentiem, kuri nebūs tikuši līdz 2.atlases kārtai, pateicamies par atvēlēto laiku un izrādīto interesi strādāt mūsu uzņēmumā.

Papildus informāciju var saņemt pa tel. 24116843 un 67995139.