Ja Tev ir augstākā izglītība, pieredze izglītojošu pasākumu organizēšanā un vadīšanā, Tevi saista vides izglītības joma, Tu šķiro atkritumus un Tev ir svarīgi, kur nonāk atkritumi pēc to izmešanas atkritumu konteinerā, piesakies!

Galvenie pienākumi:

  • Plānot, izstrādāt un ieviest vides izglītības centra projektus, ikdienā nodrošinot vides izglītības centra attīstību;
  • Veidot un rediģēt informatīvi izglītojošus materiālus;
  • Organizēt un vadīt ekskursijas dažādām mērķauditorijām;
  • Iniciēt vides izglītības centra publicitāti veicinošus pasākumus;
  • Plānot un efektīvi virzīt uz rezultātu orientētus projektus, ievērojot termiņus, plānojot resursus un izmaksas;
  • Sekot līdzi atkritumu nozares aktualitātēm.

Prasības kandidātiem:

  • Pieredze izglītojošu pasākumu vadīšanā un organizēšanā, projektu vadībā;
  • Spēja efektīvi strādāt gan komandā, gan patstāvīgi;
  • Augstākā izglītība;
  • Izcilas latviešu, ļoti labas angļu valodas zināšanas;
  • Izcilas prezentācijas prasmes;
  • Augsta atbildības sajūta, stresa noturība;
  • Radoša pieeja vides izglītības un komunikācijas jautājumos;
  • Vēlme radīt pozitīvas pārmaiņas cilvēku domāšanā, attieksmē un rīcībā pret vidi.

Piedāvājam:

  • Darbu Getliņi EKO komandā, kur satiksi profesionāļus, kas zina visu par atkritumu apsaimniekošanu, zaļās enerģijas ražošanu un dārzeņu audzēšanu, kā arī:
  • Darba līgumu uz noteiktu laiku (~1 gads);
  • Darba vietu Rumbulā, Kaudzīšu ielā 57;
  • Profesionalitātei atbilstošu atalgojumu, sākot no 2000 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas;
  • Nelaimes gadījumu apdrošināšanu 24/7 sākot no pirmās darba dienas;
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
  • Draudzīgu darba vidi;
  • Iespēju attīstīties un mācīties;
  • Sociālos un citus labumus.