Ja Tev ir augstākā izglītība, praktiska darba pieredze, Tu veicini darba aizsardzības un ugunsdrošības nozīmīgumu uzņēmumā un Tev ir svarīgi, lai kolēģi mājās atgriežas sveiki un veseli – šī ir Tava iespēja, piesakies!

Galvenie pienākumi:

  • Organizēt un vadīt darbinieku apmācības, instruktāžas darba aizsardzībā un ugunsdrošībā.
  • Organizēt un kontrolēt darbinieku obligātās veselības pārbaudes.
  • Izstrādāt un aktualizēt ar darba aizsardzību un ugunsdrošību saistīto dokumentāciju.
  • Veikt regulāru uzņēmuma objektu apsekošanu un atbilstības darba aizsardzības un ugunsdrošības prasībām novērtēšanu.
  • Veikt darba vides risku novēršanu vai samazināšanu un veikt preventīvo darbību izpildes uzraudzību.
  • Veikt negadījumu t.sk. nelaimes gadījumu izmeklēšanu un uzskaiti, izstrādāt pasākumu plānu to samazināšanai.
  • Plānot, ieviest un organizēt darba vides uzlabojumus, preventīvos pasākumus.
  • Veidot un uzturēt darba aizsardzības kultūru uzņēmumā.
  • Organizēt sadarbību ar piegādātājiem, pakalpojumu sniedzējiem un kompetentajām valsts institūcijām.
  • Ieviest elektronisku sistēmu darba aizsardzībā un ugunsdrošībā, izstrādāt un ieviest e-apmācības.

Prasības:

  • Veiksmīga pieredze apmācību un instruktāžu vadīšanā, darba vides risku novērtēšanā un vadībā, ar darba aizsardzību un ugunsdrošību saistīto dokumentu izstrādē.
  • Priekšroka kandidātiem ar pieredzi vides aizsardzības prasību izpildē vai atkritumu apsaimniekošanas jomā.
  • Pieredze iepirkumu dokumentācijas sagatavošanā un turpmāka atbildība par iepirkuma līgumu izpildi.
  • Augstākā vai 2. līmeņa profesionālā augstākā izglītība darba aizsardzībā.
  • Apgūta profesionālās pilnveides programma “Ugunsdrošība un aizsardzība 160 stundas”, vēlama pirmās palīdzības apliecība.
  • Izcilas latviešu, labas angļu valodas zināšanas.
  • Spēja ātri reaģēt kritiskās situācijās.
  • Augsta atbildības sajūta, precizitāte un stresa noturība.

Piedāvājam:

  • Darbu Getliņi EKO profesionāļu komandā, kas zina visu un vairāk par atkritumu apsaimniekošanu, zaļās enerģijas ražošanu, dārzeņu audzēšanu, kā arī:
  • Darba līgumu uz nenoteiktu laiku;
  • Darba vietu Rumbulā, Kaudzīšu ielā 57;
  • Profesionalitātei atbilstošu atalgojumu, sākot no 2’500 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas;
  • Nelaimes gadījumu apdrošināšanu 24/7 sākot no pirmās darba dienas;
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
  • Draudzīgu darba vidi;
  • Sociālos un citus labumus.

CV un pieteikumu ar norādi “Darba aizsardzības speciālists” gaidīsim uz personals@getlini.lv vai pa pastu līdz 2023. gada 1. augustam (ieskaitot). Sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks aicināti uz interviju. Ja Tu nesaņem aicinājumu tikties 2 nedēļu laikā pēc konkursa beigu datuma, lūdzam uzskatīt, ka esi saņēmis SIA Getliņi EKO atteikumu.
Paldies par atsaucību!

Piesakoties izsludinātajai vakancei un nosūtot savu CV, Jūs piekrītat iesniegto personas datu apstrādei konkrētajā atlases procesā un saziņai ar Jums. Ja Jūs tiksiet uzaicināts/-a uz darba interviju, Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati un darba intervijas laikā sniegtā informācija tiks apstrādāti personāla atlases mērķim SIA “Getliņi EKO” leģitīmo interešu nodrošināšanai, ciktāl tā attiecināma uz personāla atlasi. Plašāk par personu datu apstrādi personāla atlases mērķim – www.getlini.lv “Personu datu apstrādes paziņojums pretendentiem, atsauksmju sniedzējiem un citiem personāla atlasē iesaistītiem datu subjektiem”.
Pārzinis: SIA “Getliņi EKO”, reģ.nr.40003367816.

GETLIŅI EKO SIA    +371 67 317 800    Kaudzīšu iela 57, Rumbula, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV-2121, Latvija    www.getlini.lv

Ja Tev ir augstākā izglītība tiesību zinātnēs, praktiska darba pieredze jurista amatā vismaz 2 gadus – mēs meklējam tieši Tevi!

  • Juridisko dokumentu (lēmumu, rīkojumu, līgumu (tajā skaitā, publisko iepirkumu līgumu un to grozījumu), protokolu, nolikumu, pilnvaru un atzinumu u.c. iekšējo dokumentu) projektu izstrāde un izvērtēšana, juridisko dokumentu izpilde un administrēšana;
  • Iekšējo normatīvo aktu, procedūru un politiku izstrāde, pilnveidošana un ieviešanas koordinēšana;
  • Uzņēmuma darbinieku konsultēšana juridiskajos jautājumos, tostarp, par normatīvo aktu piemērošanu;
  • Uzņēmuma darbinieku sagatavoto dokumentu juridiskā analīze;
  • SIA “Getliņi EKO” interešu konflikta un korupcijas riska novēršanas iekšējās kontroles sistēmas efektīvas darbības nodrošināšana;
  • Starptautisko un nacionālo sankciju ievērošanas procedūru pilnveidošana un uzraudzība uzņēmumā (iekšējās kontroles sistēmas uzturēšana un aktualizēšana).

Prasības:

  • Akadēmiskā vai otrā līmeņa augstākā profesionālā izglītība tiesību zinātnēs;
  • Vismaz divu gadu darba pieredze jurista amatā, vēlama pieredze publisko iepirkumu veikšanā valsts vai pašvaldības iestādē;
  • Izpratne par interešu konflikta un korupcijas risku novēršanas jomu, interešu konflikta un korupcijas riska novēršanas iekšējas kontroles sistēmas darbības principiem;
  • Nacionālo un starptautisko sankciju jomu reglamentējošo normatīvo aktu pārzināšana;
  • Prasmes darbā ar biroja tehniku un datoru Microsoft Office vidē;
  • Valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
  • Prasme argumentēt un aizstāvēt savu viedokli;
  • Prasme patstāvīgi organizēt un plānot savu darbu;
  • Vēlme mācīties un apgūt jaunas profesionālās jomas.

Piedāvājam:
Darbu Getliņi EKO profesionāļu komandā, kas zina visu un vairāk par atkritumu apsaimniekošanu, zaļās enerģijas ražošanu, dārzeņu audzēšanu, kā arī:

  • Darba laiku no plkst. 8:30 – 17:00;

CV un pieteikumu ar norādi “Jurista amatam” gaidīsim uz personals@getlini.lv vai pa pastu līdz 2023. gada 1. augustam (ieskaitot). Sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks aicināti uz interviju. Ja Tu nesaņem aicinājumu tikties 2 nedēļu laikā pēc konkursa beigu datuma, lūdzam uzskatīt, ka esi saņēmis SIA Getliņi EKO atteikumu.

GETLIŅI EKO SIA    +371 67 317 800    Kaudzīšu iela 57, Rumbula, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV-2121, Latvija        www.getlini.lv