Ja Tev piemīt labas organizatoriskās prasmes, patīk dinamiska darba vide un esi precīzs/a informācijas apstrādē – mēs meklējam tieši Tevi!
Galvenie pienākumi:

  • Nodrošināt ikdienas atbalstu Pārvaldes/daļu vadītājiem administratīvajā darbā;
  • Īstenot dokumentu aprites procesu atbilstoši uzņēmumā noteiktai kārtībai;
  • Padziļināti analizēt informāciju līgumos, kontrolēt līgumu nosacījumu izpildes termiņus;
  • Piedalīties projektu, iekšējo normatīvo dokumentu izstrādē;
  • Analizēt datus, veikt tirgus izpētes;
  • Gatavot dažādas atskaites, veidot prezentācijas (pēc nepieciešamības);
  • Sadarboties ar citām uzņēmuma struktūrvienībām, ārējiem sadarbības partneriem;

•    Veikt citus tiešā vadītāja uzdevumus savas kompetences ietvaros.
Prasības:

  • Augstākā, nepabeigta augstākā izglītība;
  • Prasme efektīvi organizēt un plānot savu darbu, noteikt darba uzdevumu prioritātes, pieņemt lēmumus savas kompetences ietvaros;
  • Spēja apstrādāt lielu informācijas apjomu, ievērojot precizitāti;
  • Atbildības sajūta, enerģiskums, augsta lietišķās saskarsmes kultūra un pozitīva attieksme;
  • Spēja strādāt komandā, dinamiskā darba vidē;
  • Teicamas prasmes darbā ar MS Office programmām un biroja tehniku;
  • Valsts valodas zināšanas C līmenī;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • Dokumentu vadības sistēmas Namejs lietotāja prasmes tiks uzskatītas par priekšrocību.

Piedāvājam:
Darbu Getliņi EKO profesionāļu komandā, kas zina visu un vairāk par atkritumu apsaimniekošanu, zaļās enerģijas ražošanu, dārzeņu audzēšanu, kā arī:

  • Darba līgumu uz nenoteiktu laiku;
  • Darba vietu Rumbulā, Kaudzīšu ielā 57;
  • Darba laiku no plkst. 8:30 – 17:00;
  • Profesionalitātei atbilstošu atalgojumu, sākot no 1’800 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas;
  • Nelaimes gadījumu apdrošināšanu 24/7 sākot no pirmās darba dienas;
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
  • Draudzīgu darba vidi;
  • Sociālos un citus labumus.

CV un pieteikumu ar norādi “Administratīvais asistents” gaidīsim uz personals@getlini.lv vai pa pastu līdz 2023. gada 6. augustam (ieskaitot). Sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks aicināti uz interviju. Ja Tu nesaņem aicinājumu tikties 2 nedēļu laikā pēc konkursa beigu datuma, lūdzam uzskatīt, ka esi saņēmis SIA Getliņi EKO atteikumu.

Paldies par atsaucību!

Piesakoties izsludinātajai vakancei un nosūtot savu CV, Jūs piekrītat iesniegto personas datu apstrādei konkrētajā atlases procesā un saziņai ar Jums. Ja Jūs tiksiet uzaicināts/-a uz darba interviju, Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati un darba intervijas laikā sniegtā informācija tiks apstrādāti personāla atlases mērķim SIA “Getliņi EKO” leģitīmo interešu nodrošināšanai, ciktāl tā attiecināma uz personāla atlasi. Plašāk par personu datu apstrādi personāla atlases mērķim – www.getlini.lv “Personu datu apstrādes paziņojums pretendentiem, atsauksmju sniedzējiem un citiem personāla atlasē iesaistītiem datu subjektiem”.
Pārzinis: SIA “Getliņi EKO”, reģ.nr.40003367816.

GETLIŅI EKO SIA    +371 67 317 800    Kaudzīšu iela 57, Rumbula, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV-2121, Latvija        www.getlini.lv