1

Ropažu novada pašvaldība
Ropažu vidusskola
Reģ.Nr. 4313903319
Aicinām savā komandā Zaķumuižā
SĒTNIEKU

(profesijas kods 9613 01)

Galvenie amata pienākumi:

  • Teritorijas uzkopšana (zaļās zonas, pagalmu tīrīšana no sadzīves atkritumiem, zariem, lapām, zāles pļaušana);
  • Teritorijas uzkopšana ziemas sezonā (sniega tīrīšana no pagalmu celiņiem, pretslīdes līdzekļa kaisīšana).

Prasības pretendentiem/-ēm:

  • Atbildīga un godprātīga attieksme pret darbu;
  • Spēja ātri un kvalitatīvi veikt darbu;
  • Fiziska izturība un gatavība veikt fizisku darbu.

Mēs piedāvājam:

  • pilnas slodzes darbu (uz nenoteiktu laiku);
  • darba algu 620,00 EUR par slodzi (darba alga var tikt paaugstināta, nosakot individuālo darba algu pēc pārbaudes laika ),
  • veselības apdošināšanas polisi pēc pārbaudes laika;
  • labus darba apstākļus un atsaucīgu kolektīvu.

Pieteikties - zvanot pa tālruni 29186615 vai e-pastu skola@ropazi.lv līdz 2023.gada 31.augustam.

Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā  termiņa beigām,  lietveža leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar iestādes lietvedi.