1

Ropažu novada pašvaldība
Reģ.Nr.90000067986
Juridiskā, publisko iepirkumu un personālvadības departamenta
Tiesiskās uzraudzības nodaļa
aicina darbā
VECĀKO JURISTU
(profesijas kods 2611 01)

Galvenie amata pienākumi:

  • izstrādāt dažādu normatīvo aktu un rīkojumu projektus;
  • sagatavot un sniegt atzinumus juridisku strīdu gadījumos, kas saistīti ar saistošo noteikumu interpretācijas jautājumiem;
  • izskatīt, izvērtēt un saskaņot domes amatpersonu, pašvaldības iestāžu un citu struktūrvienību darbinieku iesniegtos normatīvā akta projektus un rīkojuma projektus;
  • nodrošināt pašvaldības sniegto pakalpojumu identificēšanu, aprakstīšanu, uzturēšanu, monitoringu un pilnveidi;
  • izveidot un uzturēt publisko pakalpojumu katalogu, nodrošinot tā publicēšanu valsts pārvaldes pakalpojumu katalogā portālā latvija.lv un pašvaldības tīmekļvietnē;
  • piedalīties domes un komiteju darbā, darba grupu, struktūrvienību un pašvaldības iestāžu rīkotajās sēdēs un sanāksmēs;
  • izvērtēt trūkumus un nepilnības pašvaldības darbu regulējošos normatīvajos aktos, sniegt atzinumus un ieteikumus ar mērķi novērst trūkumus un nepilnības;
  • sagatavot viedokļus un atzinumus par pašvaldībā saņemtajiem citu institūciju, tajā skaitā Eiropas Savienības institūciju, sagatavotajiem tiesību aktu un politikas plānošanas dokumentu projektiem.

Prasības pretendentiem/-ēm:

  • otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība tiesību zinātnē (vēlams maģistra grāds tiesību zinātnē);
  • darba pieredze juridiskā specialitātē valsts pārvaldē vai pašvaldību institūcijās ne mazāk kā trīs gadi;
  • pieredze juridisku dokumentu projektu sagatavošanā;
  • pārzināt Latvijas Republikā spēkā esošo normatīvos aktus amata kompetences ietvaros;
  • prasme izstrādāt normatīvo aktu projektus un lēmumu projektus;
  • prasme sniegt juridiski pamatotus atzinumus un viedokli;
  • prasme vērtēt faktus, paredzēt un novērtēt riskus;
  • prasme analizēt situāciju, pilnveidot darbību perspektīvā skatījumā;
  • spēja atzīt un identificēt problēmas, izprast to rašanās cēloņus un piedāvāt risinājumu vai sniegt priekšlikumus problēmas novēršana
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
  • labas saskarsmes un prezentācijas prasmes, prasme publiski paust viedokli;
  • pieredze darbā ar datoru (MS Office programmas) un interneta pārlūkiem;
  • darba pieredze paaugstinātas intensitātes apstākļos.

Mēs piedāvājam:

  • pilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku;
  • darba veikšanas vieta -  Stopiņu pagasta pārvaldē, Institūta ielā 1A, Ulbrokā, Ropažu novadā;
  • stabilu atalgojumu 1439 EUR pirms nodokļu nomaksas (pēc pārbaudes laika novērtējuma tiks noteikta mēnešalga līdz 1799 EUR, saskaņā ar individuālās kvalifikācijas novērtējumu);
  • veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes termiņa) un sociālās garantijas;
  • profesionālās attīstības iespējas un atbalstu profesionālajā izaugsmē;
  • draudzīgus, atsaucīgus un profesionālus kolēģus.

Pieteikumu, norādotVecākais juristsvar iesniegt līdz 2024.gada 5.jūlijam:

  • elektroniski ar drošu elektronisko parakstu, iesūtot dokumentus elektroniskā pasta adresē vakances@ropazi.lv,
  • ar pasta starpniecību vai personīgi (slēgtā aploksnē), adresējot sūtījumu - Ropažu novada pašvaldības Personāla vadības nodaļai, adrese: Institūta iela 1A, Ulbroka, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV-2130.

Pieteikums satur šādus dokumentus:

  • motivēta pieteikuma vēstule;
  • dzīves un darba gaitu apraksts (CV);
  • izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas, t.sk., pēdējo 3 gadu  laikā apgūto profesionālās kompetences pilnveides kursu dokumentu kopijas un diploma pielikumu kopijas;
  • rekomendācijas vēstuli (nav obligāti).

Tālrunis informācijai: 25652336.

Sazināsimies ar pretendentiem, kuri pēc iesniegto dokumentu izvērtēšanas tiks izvirzīti atlases otrajai kārtai.

Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā  termiņa beigām,  pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma.

Pārzinis Ropažu novada pašvaldība, Institūta iela 1A, Ulbroka, Stopiņu pagasts Ropažu novads.