Vakances
DARBS

Ropažu novada pašvaldība
Reģ.Nr.90000067986
Ropažu pagasta pārvalde
aicina darbā
Autobusa vadītāju

(profesijas kods 8331 01)

Galvenie amata pienākumi:

  •  nodrošināt skolēnu pārvadājumus Ropažu novada administratīvajā teritorijā;
  •  nodrošināt citus pārvadājumus pēc Darba devēja pieprasījuma;
  • Sagatavot autotransporta līdzekļus tehniskai pārbaudei Ceļu satiksmes drošības direkcijā;
  • Veikt autotransporta ikdienas apkopi un nepieciešamo remontu savu iespēju robežās;
  • Aizpildīt ikdienas atskaiti par braukšanas maršrutiem, uzdevumiem un degvielas izlietojumu.

Prasības pretendentiem/-ēm:

  • Vidējā vai vidējā profesionālā izglītība;
  • Papildus izglītība – 95.koda sertifikāts un D kategorijas autovadītāja apliecība;
  • Izpratne par bērnu tiesību jautājumiem;
  • Spēja sniegt pirmo medicīnisko palīdzību ceļu satiksmes negadījumā cietušajām personām;
  • Pārzināt lietojamo tehnisko līdzekļu uzbūvi, darbības principus, lietošanas noteikumus, savstarpēji saistīto darba procesu izpildes secību;
  • valsts valodas zināšanas labā līmenī.

Mēs piedāvājam:

  • pilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku;
  • darba veikšanas vieta – Ropažu pagasts, Ropažu novadā;
  • stabilu atalgojumu 1081,00 EUR pirms nodokļu nomaksas (pēc pārbaudes laika novērtējuma tiks noteikta individuālā mēnešalga);
  • veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika) un sociālās garantijas;
  • profesionālās attīstības iespējas un atbalstu profesionālajā izaugsmē.

Pieteikumu (CV), norādot “Autobusa vadītājs”, var iesniegt līdz 2023.gada 7.augustam:

  • elektroniski, iesūtot dokumentus pašvaldības e-adresē vai elektroniskā pasta adresē vakances@ropazi.lv;
  • ar pasta starpniecību, adresējot sūtījumu - Ropažu novada pašvaldība, adrese: Institūta iela 1a, Ulbroka, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV-2130;
  • personīgi (slēgtā aploksnē) - Ropažu novada Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā (VPVKAC), kas atrodas adresē: Sporta iela 1, Ropaži, Ropažu pagasts, Ropažu novads, LV-2130 (darba laikā).

Tālrunis uzziņām: 27757385 vai 29272565.

Lūdzam ievērot, ka par konkursa rezultātiem informēsim tikai uz interviju uzaicinātos pretendentus.

Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā  termiņa beigām,  pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma.

Pārzinis: Ropažu novada pašvaldība, Institūta iela 1A, Ulbroka, Stopiņu pagasts Ropažu novads.