Sports

Ropažu novada kamaniņu braucēji -  Margita Sirsniņa, Jānis Gruzdulis-Borovojs, Ēdens Eduards Čepulis un 3x3 hokejists Olivers Mūrnieks izcīnīja augstus sasniegumus Jaunatnes Ziemas Olimpiskajās spēlēs, kuras norisinājās no 19.janvāra līdz 1.februārim Dienvidkorejā, Kanvondo provincē.

Olimpisko zeltu 3x3 hokejā izcīnīja Latvijas jauniešu hokeja izlase, kura visās aizvadītajās spēlēs izcīnīja uzvaras, fināla mačā uzvarot ar 10:3 Dānijas jaunatnes hokeja izlasi. Mūsu novadnieks Olivers Mūrnieks šajā turnīrā bija Latvijas jaunatnes hokeja izlases kapteinis, kā arī atklāšanas ceremonijā nesa Latvijas karogu. Olivers bija pārliecinoši rezultatīvākais hokejists Latvijas jaunatnes izlases sastāvā.

1

Kamaniņu braucēji – Jānis Gruzdulis-Borovojs, Ēdens Eduards Čepulis un Margita Sirsniņa komandu stafetē izcīnīja 2.vietu, piekāpjoties tikai Itālijas komandai. Savukārt, Jānis Gruzdulis – Borovojs un Ēdens Eduards Čepulis izcīnīja kamaniņu divnieku sacensībās 2.vietu, piekāpjoties Itālijas duetam.