Informē Pašvaldības policija
vakance

Ropažu novada  pašvaldības policija (Reģ.nr.40900037941)
aicina pieteikties darbā uz vakanto jaunākā inspektora amata vietu
(profesiju klasifikators – pašvaldības policijas jaunākais inspektors 3355 32), viena vakance.

Amata pienākumi:

  • Pieņemt un reģistrēt telefonisku informāciju par iespējamiem likumpārkāpumiem un citiem notikumiem;
  • Sabiedriskās kārtības uzraudzība videonovērošanas centrā;
  • Administratīvo pārkāpumu profilakse, atklāšana un novēršana;
  • Veikt atsevišķas procesuālas darbības administratīvo pārkāpumu procesos.

Prasības pašvaldības policijas darbiniekam:

  • Atbilstība likuma Par policiju 21. pantam
  • Teicamas latviešu valodas prasmes
  • Svešvalodas (krievu/angļu vai citas) zināšanas;
  • Laba fiziskā sagatavotība un atbilstošs veicamajam darbam veselības stāvoklis;
  • Spēja darboties komandā, kā arī spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus;
  • Labas saskarsmes spējas, precizitāte un augsta atbildības sajūta;
  • Darbs nakts maiņās

Piedāvājam:

  • Stabilu atalgojumu - darba alga 5.0  EUR/stundā  (pirms nodokļu nomaksas) un piemaksas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktai kārtībai un apmēriem;
  • Interesantu un daudzveidīgu darbu;
  • Sākotnējo apmācību, profesionālās pilnveidošanas un izaugsmes iespējas;
  • Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu.

Darba vietas adrese: Acones iela 4, Ulbroka, Stopiņu pagasts, Ropažu novads.

Visus interesentus lūgums vērsties ar motivētu pieteikuma vēstuli un CV personīgi Ropažu novada pašvaldības policijā, Acones ielā 4, Ulbrokā, Stopiņu pagastā, Ropažu novadā vai sūtot elektroniski uz  e-pastu policija@ropazi.lv .

Informācija pa tālruni 67910158.