Vakances
DARBS

ROPAŽU NOVADA PAŠVALDĪBAS POLICIJA
aicina darbā
ugunsdrošības un civilās aizsardzības speciālistu

(profesijas kods 3355 27)

Mēs meklējam kolēģi, kurš nodrošinās vienotu, koordinētu un pārvaldītu drošības sistēmu Ropažu novada pašvaldībā, ieviešot sekmīgu drošības konceptu pašvaldības iestādēs jau esošās drošības sistēmās un procedūrās (t.sk. esošajā Civilās aizsardzības plānā).

Galvenie amata pienākumi:

  • Drošības (ugunsdrošība un civilā aizsardzība) vienotas sistēmas izveide, ieviešana, uzturēšana, attīstība un kontrole;
  • Drošības standartu un ar drošību saistošas dokumentācijas, ārpakalpojumu iepirkumu plānošana, izstrāde un koordinēšana pašvaldībā;
  • Sadarbība ar pašvaldības iestādēm un struktūrvienībām, VUGD, Valsts policiju, NBS, Drošības iestādēm, u.tml.;
  • Pašvaldības vadības un speciālistu konsultēšana drošības jautājumos kā arī krīžu gadījumos;
  • Vienota drošības auditēšanas sistēmas izveidošana pašvaldībā;
  • Instruktāžu, apmācību, semināru drošības jautājumos organizēšana pašvaldības darbiniekiem;
  • Nepārtraukta izglītošanās nozares aktuālajās tendencēs, jaunievedumu ieviešana pašvaldībā.

Prasības pretendentiem / -ēm:

  • Praktiska darba pieredze drošības nodrošinājumu jomā iestādēs (ugunsdrošībā, civilā aizsardzībā);
  • Iepriekšēja pieredze izstrādājot un ieviešot efektīgu drošības standartu un sistēmu iestādē;
  • Kvalifikāciju apliecinoša augstākā izglītība un/vai apgūtas profesionālās pilnveides izglītības programmas un/vai sertifikāti;
  • Prasme plānot, organizēt un vadīt savu un citu darbu, patstāvīgi pieņemt lēmumus;

Iemaņas darbā ar datortehniku, biroja tehniku, pieredze darbā ar elektroniskām datu ievades sistēmām;

Personiskās īpašības:

  • Efektīvas plānošanas prasme, precizitāte un loģiskā domāšana;
  • Pašiniciatīva, atbildība;
  • Prasme strādāt komandā;
  • Labas saskarsmes prasmes.

Mēs piedāvājam:

  • Darba iespējas progresīvā pašvaldībā;
  • Profesionālās izaugsmes iespējas, attīstot un pilnveidojot prasmes;
  • Veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un iekšējos normatīvajos aktos noteiktajam;
  • Daļēji attālināta darba iespējas;
  • Stabilu atalgojumu 1287 EUR pirms nodokļu nomaksas.

CV un pieteikuma vēstuli var iesniegt līdz 2022.gada 26.jūnija  plkst.12:00   ar norādi Ugunsdrošības un civilās aizsardzības speciālists”:

  • sūtot uz e-pasta adresi policija@ropazi.lv;
  •  klātienē Ropažu novada pašvaldības policijā, Acones ielā 4, Ulbrokā, Stopiņu pagastā, Ropažu novadā.

Lūdzam ievērot, ka sazināsimies un informēsim par konkursa rezultātiem tikai uz interviju uzaicinātos pretendentus.

Informācija par personas datu apstrādi: pārzinis personas datu apstrādei ir Ropažu novada pašvaldība. Adrese: Institūta iela 1A, Ulbroka, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV2130, reģistrācijas Nr.90000067986, tālr.:67910518, e-pasts novada.dome@ropazi.lv.

Personas datu apstrādes nolūks – darbinieku atlases procesa nodrošināšanai un no tā izrietošo tiesību un pienākumu realizēšanai. Papildus informācija par personas datu apstrādi šī nolūka ietvaros pieejama mājaslapā www.ropazi.lv sadaļā "Personas datu aizsardzība".