1

Ropažu novada pašvaldība
Ropažu novada  pašvaldības policija
Reģ.Nr.40900037941
aicina darbā
INSPEKTORU
(profesijas kods 3355 14)

Galvenie amata pienākumi:

  • sabiedriskās kārtības nodrošināšana;
  • administratīvo pārkāpumu profilakse, atklāšana un novēršana;
  • administratīvo pārkāpumu procesu noformēšana atbilstoši normatīvo aktu prasībām.

Prasības pretendentiem/-ēm:

  • atbilstība likuma “Par policiju” 21.panta prasībām;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī un svešvalodu (krievu/angļu vai citas) zināšanas sarunvalodas līmenī;
  • pašvaldības policijas darbu reglamentējošo normatīvo aktu pārzināšana;
  • pieredze dokumentu sagatavošanā un noformēšanā;
  • labas datorprasmes (MS Office);
  • prasme strādāt komandā un sadarboties;
  • spēja strādāt dinamiskā darba vidē un patstāvīgi pieņemt lēmumus;
  • laba fiziskā sagatavotība un stresa noturība, fiziskās sagatavotības un veselības stāvokļa atbilstība darbam policijā;
  • teicamas komunikācijas spējas, precizitāte un augsta atbildības sajūta;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Mēs piedāvājam:

  • pilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku;
  • atalgojumu sākot no 1151  EUR pirms nodokļu nomaksas un normatīvos aktos paredzētās piemaksas;
  • profesionālās pilnveidošanas un izaugsmes iespējas;
  • veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu;
  • darbs maiņās atbilstoši grafikam 24h režīmā.

Darba veikšanas vieta: Ropažu novada pašvaldības administratīvajā teritorijā.

Pieteikumu var iesniegt līdz 2024.gada 28.jūlijam sūtot elektroniski uz  e-pastu policija@ropazi.lv vai personīgi Ropažu novada pašvaldības policijā, Acones ielā 4, Ulbrokā.

Pieteikums satur šādus dokumentus:

  • dzīves un darba gaitu apraksts (CV);
  • izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas, t.sk.,  vēlams arī  apgūto profesionālās kompetences pilnveides kursu dokumentu kopijas un diploma pielikumu kopijas;
  • citu dokumentu kopijas (apliecības, sertifikātus), kuras pretendents uzskata par nepieciešamām (nozīmīgām).

Pretendenti, kuri atbildīs izvirzītajām prasībām, nedēļas laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām tiks aicināti uz darba interviju.

Uzziņas pa tālruni 67910158

Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā  termiņa beigām,  pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma.

Pārzinis Ropažu novada pašvaldības policija, Acones iela 4, Ulbroka, Stopiņu pagasts Ropažu novads.