Ropažu novada pašvaldības kapitālsabiedrība SIA VILKME aicina darbā mājokļu apsaimniekošanas nodaļas vadītāju.

Darba pienākumi:

  • Mājokļu apsaimniekošanas darbu plānošana, organizēšana un kontrole;
  • Atbilstošas mājokļu pārvaldīšanas dokumentācijas organizēšana un uzturēšana;
  • Komunikācija ar klientiem mājokļu apsaimniekošanas jautājumos, līgumu slēgšana, problēmsituāciju risināšana;
  • Patstāvīgi plānot un nodrošināt nekustamo īpašumu efektīvu un saimniecisku pārvaldīšanu.

Prasības:

  • Atbilstība 4. profesionālās kvalifikācijas līmenim nekustamo īpašumu pārvaldīšanā;
  • Pieredze par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju apsaimniekošanā;
  • Spēja strādāt komandā un patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu;
  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas;
  • Ļoti labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office);
  • Autovadītāja apliecība B kategorija.

Mēs piedāvājam:

  • Aktīvu darbu stabilā pašvaldības uzņēmumā;
  • Atalgojumu 1300 - 1500 EUR (bruto) pēc pārbaudes laika beigām un sociālās garantijas;
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām;
  • Iespēju pilnveidot savu profesionālo pieredzi;
  • Labus darba apstākļus un atsaucīgu kolektīvu.

Motivācijas vēstuli un CV sūtīt līdz š.g. 10.jūnijam uz e-pastu  vilkme@vilkme.lv vai iesniegt personīgi uzņēmuma birojā Silakrogā, Priedes 4-57, Ropažu pagastā.

Kontaktpersona jautājumu gadījumos SIA “VILKME” Valdes locekle, tel. 26335737.

Izskatīsim visus piedāvājumus un sazināsimies ar pretendentiem, kuri atbilst izvirzītajām prasībām, lai norunātu tikšanos uz darba interviju.