Vakances
DARBS

Ropažu novada pašvaldības Garkalnes
pirmsskolas izglītības iestāde “Skudriņas”

Reģ.Nr.4301903257
aicina darbā LIETVEDI
(profesijas kods 3341 04)

Darba veikšanas vieta: Saules ielā 34, Garkalnē, Ropažu novadā.

Galvenie amata pienākumi:

  • uzturēt lietvedības dokumentu sistēmu, nodrošināt dokumentu sistematizāciju;
  • dokumentu izstrādāšana un noformēšana atbilstoši normatīvo aktu prasībām;
  • noformēt pārvaldes (organizatoriskos, rīkojuma, izziņu un pārskatu, sarakstes un personāla) dokumentus);
  • palīdzēt sagatavot vadītājam savas kompetences ietvaros pārvaldes dokumentus;
  • dokumentu apstrāde un sistematizēšana atbilstoši PII lietu nomenklatūrai;
  • dokumentu saglabāšana, organizējot PII arhīvu;
  • rēķinu un pavadzīmju reģistrēšana un noformēšana;
  • veikt iestādei nepieciešamo materiālu pasūtīšanu un uzskaiti.

Prasības pretendentiem/-ēm:

  • vēlama augstākā izglītība vai pirmā līmeņa profesionālā izglītība;
  • vēlama pieredze dokumentu aprites procesu nodrošināšanas un lietvedības jomā;
  • pieredze darbā ar dokumentu vadības sistēmu Lietvaris vai kādu no dokumentu pārvaldības sistēmām (tiks uzskatīta par priekšrocību);
  • teicamas komunikācijas un sadarbības prasmes, spēja strādāt komandā;
  • teicamas latviešu valodas zināšanas;
  • prasme izvērtēt prioritātes, plānot un organizēt darbu izpildi noteiktā termiņā;
  • iniciatīva, precizitāte un augsta atbildības sajūta.

Mēs piedāvājam:

  • pilnas slodzes darbu (uz nenoteiktu laiku);
  • stabilu atalgojumu 950,00 EUR pirms nodokļu nomaksas;
  • veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes termiņa beigām) un sociālās garantijas;
  • profesionālās attīstības un pilnveides iespējas;
  • draudzīgus, atsaucīgus un profesionālus kolēģus.

Gaidīsim pieteikumus līdz 2022.gada 30.jūnijam uz e-pastu: tatjana.tomsone@ropazi.lv

Pieteikums satur šādus dokumentus:

  • dzīves un darba gaitu apraksts (CV);
  • motivācijas vēstule;
  • izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas, t.sk., vēlams arī  apgūto profesionālās kompetences pilnveides kursu dokumentu kopijas un diploma pielikumu kopijas.

Tālrunis informācijai: 20235410.

Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā  termiņa beigām,  pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma. Pārzinis Ropažu novada pašvaldības Stopiņu pagasta pārvalde, Institūta iela 1A, Ulbroka, Ropažu novads, Stopiņu pagasts.