Ropažu novada pašvaldības Garkalnes pirmsskolas izglītības iestāde “Čiekuriņš” aicina pirmsskolas izglītības skolotāju darbā

CV un motivācijas vēstuli ar norādi „Pirmsskolas izglītības skolotāja vakancei” iesūti līdz 2021.gada 29. oktobrim.

"Ropažu novada pašvaldības Garkalnes pirmsskolas izglītības iestāde
“Čiekuriņš” aicina pieteikties kandidātus pirmsskolas izglītības skolotāja vakancei
(profesijas kods 2342 01)

Darba apraksts:

  • īstenot pirmsskolas izglītības programmu saskaņā ar jaunajās vadlīnijās iestrādātajiem mācību satura un pieejas principiem;
  • nodrošināt kvalitatīvu pedagoģisku procesu, ņemot vērā katra bērna vecumu, veselības stāvokli, attīstību un individualitāti.

Prasības:

  • Izglītība atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.569
    „Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”.

Piedāvājam:

  • Alga: 950 EUR mēnesī ( bruto)
  • Slodze: 1 likme ( 40 stunda nedēļā )
  • Līgums: Darba līgums uz noteiktu laiku
  • Darbības joma: Izglītība/zinātne

Pretendentus aicinām pieteikties: iesniedzot motivācijas vēstuli un savu profesionālās darbības aprakstu (CV) un ar norādi „Pirmsskolas izglītības skolotāja vakancei” līdz 2021.gada 29. oktobrim

  • uz e-pastu: pii.ciekurins@ropazi.lv,
  • pa pastu Mediķu iela 4, Langstiņi, Garkalnes pagastds, Ropažu novads, LV-2137,
  • vai iesniegt personīgi vadītājai, darba dienās no plkst. 9.00 līdz plkst. 14.00.

Tālrunis informācijai: 29705769
Kontaktpersona: Garkalnes PII ”Čiekuriņš” vadītāja Vita Skukauska