Vakances
DARBS

Ropažu novada pašvaldība
Reģ.Nr.90000067986
aicina darbā VANGAŽU SPORTA CENTRA VADĪTĀJU
(profesijas kods 1213 23)

Darba vieta: Vangažu pilsētas teritoriālā pārvalde, Meža iela 1, Vangažu pilsēta, Ropažu novads

Galvenie amata pienākumi:

  • vadīt, organizēt un plānot Vangažu sporta centra (turpmāk – Vangažu SC) sporta un saimniecisko darbību; noteikt Vangažu SC darbības uzdevumus, personīgi atbildēt par tā darbību, realizējot tā funkcijas un uzdevumus;
  • izstrādāt Vangažu SC ikgadējo darbības plānu un budžeta projektu, noteiktajā kārtībā virzīt tos apstiprināšanai, atbildēt par apstiprināto finanšu racionālu un tiesisku izmantošanu;
  • sagatavot, organizēt un realizēt, nepieciešamības gadījumā arī vadīt Vangažu SC funkcijām un uzdevumiem atbilstošus pasākumus, projektus un programmas;
  • organizēt un nodrošināt lietvedības, personāla un statistikas uzskaiti saskaņā ar normatīvajiem aktiem, sekot līdzi Vangažu SC finanšu līdzekļu uzskaitei;
  • sniegt pārskatus par Vangažu SC darbu, kā arī informāciju pašvaldības un valsts iestādēm atbilstoši savai kompetencei;
  • nodrošināt likumu, citu normatīvo aktu, Pašvaldības domes lēmumu, rīkojumu ievērošanu un izpildi.

Prasības pretendentam/tei:

  • Akadēmiskais vai profesionālais bakalaura grāds vai profesionālā augstākā izglītība;
  • Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze izglītība sporta organizācijas vadībā, sporta pedagoģijā vai tam pielīdzinātā jomā  līdzīgā amatā ne mazāk kā  2 gadi
  • Pieredze un prasmes finanšu plānošanā un budžeta izpildē;
  • Zināšanas un izpratne par sporta aktualitātēm novadā un reglamentējošajiem normatīvajiem aktiem;
  • Praktiska pieredze mārketinga aktivitāšu pielietošanā un finanšu plānošanā;
  • Valsts valodas prasmes augstākajā līmenī atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām;
  • Prasme izteikt un argumentēt viedokli, patstāvīgi pieņemt lēmumus, strādāt komandā paaugstinātas intensitātes apstākļos;
  • Labas sadarbības un komunikācijas prasmes;
  • Teicamas zināšanas un iemaņas darbā ar informācijas tehnoloģijām;
  • Spēja strādāt radoši, vadīt komandu, izrādīt iniciatīvu.

Mēs piedāvājam:

  • Pilnas slodzes darbu (uz nenoteiktu laiku);
  • Stabilu atalgojumu (1673,10 EUR pirms nodokļu nomaksas);
  • Veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes termiņa beigām) un sociālās garantijas;
  • Profesionālās attīstības un pilnveides iespējas;
  • Draudzīgus, radošus un profesionālus kolēģus.

Pieteikumu, norādot “Vangažu sporta centra vadītāja amata konkursam” var iesniegt līdz 2022.gada 23.novembrim:

  • elektroniski ar drošu elektronisko parakstu, iesūtot dokumentus pašvaldības e-adresē vai elektroniskā pasta adresē vakances@ropazi.lv;
  • ar pasta starpniecību, adresējot sūtījumu - Ropažu novada pašvaldība, adrese: Institūta iela 1A, Ulbroka, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV-2130;
  • personīgi (slēgtā aploksnē) - Ropažu novada Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā (VPVKAC), kas atrodas adresē: Institūta iela 1A, Ulbroka, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV-2130 (darba laikā).

Pieteikums satur šādus dokumentus:

  • motivēta pieteikuma vēstule;
  • dzīves un darba gaitu apraksts (CV);
  • vīzija „Vangažu sporta centra attīstība” (datorrakstā ne vairāk kā viena A4 formāta lapa);
  • izglītību apliecinošu dokumentu kopijas, kā arī izziņas kopiju par to, kādam Latvijā piešķirtam akadēmiskajam grādam vai diplomam atbilst izglītības dokuments, ja tas iegūts ārvalstīs;
  • atsauksmes/rekomendācijas (ja ir pieejamas);
  • citu dokumentu kopijas (apliecības, sertifikātus), kuras pretendents uzskata par nepieciešamām (nozīmīgām).

Izskatīsim to pretendentu pieteikumus, kuri iesnieguši visus norādīto dokumentus.

Sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks izvirzīti atlases 2.kārtai.

Lūdzam ievērot, ka par konkursa rezultātiem informēsim tikai uz interviju uzaicinātos pretendentus.

Tālrunis informācijai: 26199608.

Iesniegtie pieteikuma dokumenti pretendentam atpakaļ netiek izsniegti, izņemot gadījumu, ja konkurss tiek atsaukts pēc pretendentu pieteikšanās termiņa beigām, un ja pretendents rakstveidā pieprasa iesniegto dokumentu izsniegšanu.

Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā  termiņa beigām,  pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma. Pārzinis Ropažu novada pašvaldības Stopiņu pagasta pārvalde, Institūta iela 1A, Ulbroka, Stopiņu pagasts, Ropažu novads.