Vakances
DARBS

Ropažu novada pašvaldība
Reģ.Nr.90000067986
aicina darbā
PERSONĀLA VADĪBAS NODAĻAS VADĪTĀJU
(profesijas kods 1212 04)

Galvenie amata pienākumi:

  • vadīt Personāla vadības nodaļas darbu;
  • organizēt atlīdzības sistēmu pašvaldībā, atbilstoši personāla politikai un plānotajai attīstībai;
  • izvērtēt personāla resursus, sniegt priekšlikumus to racionālai izmantošanai un pilnveidošanai;
  • izstrādāt un aktualizēt pašvaldības iekšējos normatīvos aktus personāla jomā;
  • piedalīties pašvaldības administrācijas budžeta projekta sagatavošanā personāla jomā;
  • sagatavot pašvaldības lēmumu projektus personāla jomā, pārstāvēt nodaļu domes sēdēs;
  • nodrošināt pilnu personāla atlases ciklu;
  • konsultēt pašvaldības amatpersonas un darbiniekus personāla vadības un darba tiesisko attiecību jautājumos;
  • nodrošināt valsts amatpersonu statusa amatu identifikāciju, attiecīgo dokumentu izvērtēšanu un sagatavošanu.

Prasības pretendentiem/-ēm:

Mēs piedāvājam:

Pieteikumu, norādot “Personāla vadības nodaļas vadītājs” var iesniegt līdz 2023.gada 30.jūnijam:

  • elektroniski ar drošu elektronisko parakstu, iesūtot dokumentus pašvaldības e-adresē vai elektroniskā pasta adresē: vakances@ropazi.lv;
  • ar pasta starpniecību, adresējot sūtījumu - Ropažu novada pašvaldība, adrese: Institūta iela 1A, Ulbroka, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV-2130;
  • personīgi (slēgtā aploksnē) - Ropažu novada Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā (VPVKAC), kas atrodas adresē: Institūta iela 1A, Ulbroka, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV-2130 (darba laikā).

Pieteikums satur šādus dokumentus:

  • motivēta pieteikuma vēstule;
  • dzīves un darba gaitu apraksts (CV);
  • izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas, t.sk., pēdējo 3 gadu  laikā apgūto profesionālās kompetences pilnveides kursu dokumentu kopijas un diploma pielikumu kopijas.

Sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks izvirzīti atlases 2. kārtai.

Lūdzam ievērot, ka par konkursa rezultātiem informēsim tikai uz interviju uzaicinātos pretendentus.

Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā  termiņa beigām,  pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma. Pārzinis Ropažu novada pašvaldības Stopiņu pagasta pārvalde, Institūta iela 1A, Ulbroka, Ropažu novads, Stopiņu pagasts.