1

Ropažu novada pašvaldība (reģ.Nr.90000067986)
ROPAŽU MŪZIKAS un MĀKSLAS SKOLA
Reģ.nr.4374902116
aicina darbā
direktora vietnieku/-ci Mūzikas nodaļā
kods atbilstoši profesiju klasifikatoram 1345 04

Galvenie amata pienākumi

  • plānot un nodrošināt kvalitatīvu izglītības procesu atbilstoši normatīvo aktu prasībām;
  • nodrošināt Valsts izglītības standarta, izglītības iestādes programmu un mācību priekšmetu programmu īstenošanu;
  • piedalīties izglītības iestādes iekšējo kārtību reglamentējošo normatīvo aktu izstrādē un nodrošināt to ievērošanu;
  • piedalīties izglītības iestādes perspektīvās attīstības programmas izstrādē;
  • izveidot izglītojamo personas lietas elektroniskajā sistēmā, veikt klašu, grupu komplektēšanu elektroniskajā sistēmā E-klase;
  • organizēt izglītojamo pārbaudes darbus, sastādīt pārbaudes darbu veikšanas grafikus, ievietot informāciju elektroniskajā sistēmā E-klase un piedalīties izglītojamo izglītības kvalitātes pārbaudēs, atbilstoši profesionālās ievirzes izglītības programmas prasībām;
  • analizēt un vērtēt izglītības procesu un rezultātus, izvirzīt jaunus uzdevumus un informēt par to pedagogus, izglītojamos un viņu vecākus;
  • nodrošināt pārskatu un atskaišu sagatavošanu atbilstoši savai kompetencei;
  • sastādīt un koriģēt stundu sarakstu, ievietot informāciju elektroniskajā sistēmā E-klase;
  • vadīt un pārraudzīt pedagogu darbu, nodrošināt metodisko palīdzību;
  • veikt izglītojamo attīstības dinamikas izpēti un nodrošināt vecāku informēšanu par izglītojamo mācību sasniegumiem un problēmām;
  • nodrošināt izglītojamo līdzdalību konkursos, festivālos, koncertos un koordinēt skolas projektu īstenošanu.

Prasības pretendentiem

  • izglītība, atbilstoši Izglītības likumā un Ministru kabineta noteikumos par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju, un profesionālās pilnveides kārtībā noteiktajām prasībām;
  • izglītības jomu reglamentējošo tiesību aktu pārzināšana;
  • spēja pieņemt lēmumus, atbilstoši savai kompetencei;
  • prasme plānot un organizēt savu un izglītojamo darbu, atbilstoši izglītības iestādes mērķim un uzdevumiem;
  • psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra;
  • prasmes veidot lietišķu sadarbību ar izglītības iestādes darbiniekiem, izglītojamajiem, viņu vecākiem un citu institūciju darbiniekiem;
  • prasme strādāt komandā;
  • labas komunikācijas prasmes;
  • Valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
  • Ļoti labas zināšanas darbā ar Office programmām (Excel, Word, PowerPoint, Outlok) un labas prasmes darbā ar biroja tehniku un informāciju tehnoloģijām;
  • Vēlamas iemaņas mūzikas nošu rakstīšanas un rediģēšanas programmā.

 Piedāvājam:

  • iespēju strādāt dinamiskā izglītības iestādes vidē:
  • interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu;
  • nepilnu darba laiku – 20 stundas nedēļā;
  • draudzīgu un profesionālu darba kolektīvu;
  • veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika) un sociālās garantijas;
  • profesionālās pilnveidošanās iespējas;
  • atalgojumu 624,00 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Iesniedzamie dokumenti

  • pieteikums par kandidēšanu uz vakanto Iestādes vadītāja vietnieka amatu;
  • īss dzīves un darba gaitu apraksts (CV);
  • motivācijas vēstule;
  • izglītības dokumentu kopijas, nozīmīgāko profesionālās pilnveides dokumentu kopijas;
  •  vīzija par Ropažu MMS “Rodenpois” darbības un attīstības virzieniem kvalitatīvas izglītības nodrošināšanā tuvākajiem trīs gadiem (apjoms – ne vairāk kā trīs A4 lapaspuses datorrakstā).

Pieteikšanās termiņš un kārtība

Pieteikuma dokumentus lūdzam sūtīt līdz 19. augustam (vadošam amatam trīs nedēļas) uz e-pasta adresi: ropazumms@inbox.lv vai pastu Ropažu Mūzikas un mākslas skola, Rīgas iela 6, Ropaži, Ropažu pagasts, Ropažu novads, LV-2135.

Dokumentus šajā adresē var iesniegt arī personīgi.

Uzziņas pa tālruni 67918337 vai 29540759.