Vakances
DARBS

Ropažu novada pašvaldība
Reģ.Nr. 90000067986
Ropažu Kultūras centrs (reģ.nr. 40900030604) aicina darbā
VADĪTĀJA VIETNIEKU SAIMNIECĪBAS JAUTĀJUMOS

darba vieta noteikta Ropažu novada Ropažu Kultūras centrs, Sporta iela 2/k2
uz nenoteiktu laiku (profesijas kods 1112 37)

Galvenie darba pienākumi:

  • atbildēt par Kultūras centra valdījumā esošā īpašuma pastāvīgu uzraudzību, saglabāšanu un restaurāciju;
  • nodrošināt Kultūras centra saimniecisko darbību atbilstoši normatīvo aktu prasībām, tai skaitā darba drošības, elektrodrošības un ugunsdrošības prasībām;
  • nodrošināt Kultūras centra materiālo bāzi, pieņemt pasūtījumus materiāliem, iekārtām un inventāram, iegādāties un sadalīt tos objektiem;
  • sagatavot iepirkumu procedūrām nepieciešamo dokumentāciju;
  • nodrošināt iestādes inženiertīklu (elektrotīkla, signalizācijas, ūdensvada un kanalizācijas, apkures sistēmas) savlaicīgu tehnisko apkopi un profilaktisko apkalpošanu un uzturēšanu kārtībā;
  • nepieciešamības gadījumā pieaicināt speciālistus, nodrošinot operatīvu bojātā inventāra, elektrotīkla, ūdensvada un kanalizācijas, apkures sistēmas bojājumu novēršanu un remontu;
  • veikt remontdarbu, būvdarbu uzraudzību Kultūras centra valdījumā esošajos objektos;
  • piedalīties Kultūras centra organizēto pasākumu tehniskā nodrošināšanā;
  • plānot un sagatavot saimniecisko izdevumu priekšlikumus budžetam;
  • atbildēt par iestādes tehniskā personāla darba organizāciju un kvalitāti, vadīt tehniskā personāla sanāksmes;
  • uzraudzīt un būt atbildīgam par šādas dokumentācijas kārtošanu un glabāšanu: inventarizācijas akti, ugunsdrošības, elektrodrošības žurnāli, instrukcijas un pārbaudes akti; akti par saimniecisko materiālu un inventāra izlietošanu.

Prasības pretendentiem:

  • augstākā izglītība (atbilstoša amata pienākumu aprakstam);
  • praktiska pieredze tehniskajā un saimnieciskajā darbā, apsaimniekošanā;
  • pārzināt darba aizsardzības, darba drošības un ugunsdrošības noteikumus publiskās iestādēs;
  • izpratne par administratīvo darbu;
  • teicamas valsts valodas zināšanas;
  • lieliskas saskarsmes, komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • augsta atbildības sajūta, patstāvība un spēja uzņemties iniciatīvu;
  • labas datorprasmes (MS Office).

Mēs piedāvājam:

  • interesantu un atbildīgu darbu aizraujošā komandā;
  • sociālās garantijas, veselības apdrošināšanas polisi (pēc pārbaudes laika beigām);
  • atalgojumu pirms nodokļu nomaksas 1183 EUR, pārbaudes laiks 3 mēneši;
  • darba vieta: Ropaži, Sporta iela 2/k2, Ropažu pagasts, Ropažu novads, LV-2135

Pieteikumu, norādot „Ropažu Kultūras centra vietnieks saimniecības jautājumos” var iesniegt līdz 2022.gada 31.augustam plkst. 17.00:

  • elektroniski ar drošu elektronisko parakstu, iesūtot dokumentus pašvaldības e-adresē vai elektroniskā pasta adresē: vakances@ropazi.lv;
  • ar pasta starpniecību, adresējot sūtījumu - Ropažu novada pašvaldība, Ropažu pagasta pārvalde, adrese: Sporta iela 1, Ropaži, Ropažu pagasts, Ropažu novads, LV-2135;
  • personīgi (slēgtā aploksnē) - Ropažu novada Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā (VPVKAC), adrese: Sporta iela 1, Ropaži, Ropažu pagasts, Ropažu novads, LV-2135 (darba laikā).

Pieteikums satur šādus dokumentus:

  • motivācijas vēstule;
  • dzīves un darba gaitu apraksts - Europass CV;
  • izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas, t.sk., pēdējo 3 gadu  laikā apgūto profesionālās kompetences pilnveides kursu dokumentu kopijas un diploma pielikumu kopijas.

Uzziņas pa tālruni:  28667732.

Izskatīsim to pretendentu pieteikumus, kuri iesnieguši visus norādīto dokumentus. Sazināsimies ar pretendentiem, kuri pēc iesniegto dokumentu izvērtēšanas tiks izvirzīti atlases otrajai kārtai.

Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā  termiņa beigām,  pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma. Pārzinis Ropažu novada pašvaldība, Institūta iela 1A, Ulbroka, Stopiņu pagasts, Ropažu novads.