Vakances
DARBS

Ropažu novada pašvaldības Ropažu Kultūras centrs (reģ.nr. 40900030604aicina darbā Māksliniecisko vadītāju (profesiju klasifikators –2654 16)

Galvenie darba pienākumi:

  • Plānot, organizēt, veidot un vadīt valsts, tradicionālos svētkus un pasākumus, izglītojošus un atpūtas pasākumus, izstādes, kino seansus un citus pasākumus, veidot un organizēt satura un formas ziņā daudzveidīgus kultūras, mūžizglītības un tālākizglītības pasākumus un iniciatīvas;
  • Pasākumu darba grupu koordinēšana, personāla atlasīšana, scenāriju sagatavošana, darbs pie vides un telpas sagatavošanas pasākumiem;
  • Nodrošināt un atbalstīt žanriski daudzveidīgas profesionālās mākslas un kultūras pieejamību, jaunrades un vietējo radošo industriju attīstību;
  • Rūpēties par pasākumu mākslinieciskā līmeņa kvalitāti;
  • Atbalstīt amatriemākslas kolektīvu darbību, iesaistīt tos novada un pilsētas kultūras norisēs un tautas mākslas aktivitātēs valstī;
  • Kopā ar amatiermākslas kolektīvu vadītājiem izstrādāt scenārijus koncertiem u.c. pasākumiem;
  • Izstrādāt kultūras norišu gada plānu;
  • Organizēt pasākumu biļešu tirdzniecību;
  • Kultūras pasākumu afišu uzmetumu un preses relīžu  sagatavošana, rakstu sagatavošana avīzei;
  • Darbs ar medijiem un informācijas ievietošana plašsaziņas līdzekļos;
  • Veidot pasākumu norises un ar tiešajiem darba pienākumiem saistīto dokumentāciju.

Prasības pretendentiem:

  • 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība vai vidējā profesionālā izglītība menedžmentā, režijā, mākslā, kultūras vai kultūrizglītības darbā, vai šīm jomām radniecīgā specialitātē, sertifikāts par profesionālās kvalifikācijas pilnveides izglītību kultūras jomā;
  • Pieredze mākslinieciskā vadītāja pakalpojuma sniegšanā vai līdzīgu pakalpojumu sniegšanā ne mazāk kā 2 gadi; priekšrocība būs pieredzei kultūras pasākumu, festivālu vai projektu organizēšanā;
  • Izpratne par pasākumu scenāriju un režiju sagatavošanu, pasākumu vadīšanu;
  • Labas datorprasmes ar MS Office programmām, vēlamas prasmes ar Corel Draw, Ilustrator, Adobe Photoshop programmām un citu biroja tehniku, darbs ar sociālajiem tīkliem FB, Instagram;
  • Pašiniciatīva, spēja uzstāties publikas priekšā;
  • Teicamas komunikācijas un sadarbības prasmes, spēja ātri novērtēt situāciju un pieņemt pamatotus lēmumus, novērst konfliktsituācijas;
  • Praktiskā pieredze – pasākumu organizēšanā un vadīšanā, scenārija un vizuālā noformējuma veidošanā;
  • Teicamas komunikācijas un sadarbības prasmes, spēja ātri novērtēt situāciju un pieņemt pamatotus lēmumus, novērst konfliktsituācijas.

Piedāvājam:

  • pilnas slodzes darbu (uz nenoteiktu laiku);
  • sociālās garantijas, veselības apdrošināšanas polisi (pēc pārbaudes laika beigām);
  • atalgojumu pirms nodokļu nomaksas 1384 eiro, pārbaudes laiks 3 mēneši. Pēc 3 mēnešiem individuālā novērtēšana un iespējams atalgojuma palielinājums līdz 30%;
  • interesantu un atbildīgu darbu aizraujošā komandā;
  • darba vieta: Ropaži, Sporta iela 2/k2, Ropažu pagasts, Ropažu novads, LV-2135.

Gaidīsim CV un pieteikuma vēstuli ar norādi „Ropažu Kultūras centra mākslinieciskais vadītājs”  līdz š.g. 2.augustam  e-pastā: lasma.kondrate@ropazi.lv vai Ropažu Kultūras centrā iesniegt personīgi.

Tālrunis informācijai: 28667732.

Pretendenti, kuri atbildīs izvirzītajām prasībām, nedēļas laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām tiks aicināti uz darba interviju.

Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā  termiņa beigām,  pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma.

Pārzinis Ropažu novada pašvaldība, Institūta iela 1A, Ulbroka, Stopiņu pagasts Ropažu novads.