Sports
Ropažu komandai – Jūrmalas kauss un 3. vieta Latvijas čempionātā

14. augustā Majoru pludmalē notika Jūrmalas kausa finālposms pludmales futbolā ar astoņu komandu piedalīšanos. Par kausa ieguvējiem kļuva “BFS Atlas/Ropaži” vienība, kas izšķirošajā cīņā ar 2:1 pārspēja FK “BEITAR”.

Jūrmalas kausa fināls ierasti tika aizvadīts divās kārtās – vispirms komandas, sadalītas divās grupās pa četrām, aizvadīja viena apļa turnīru, pēc kā katras grupas divas labākās vienības kvalificējās pusfinālam.

A grupā itin pārliecinoši uzvarēja “Beerhouse No1”, otro vietu ieguva kopvērtējuma līderi FK “BEITAR”, bet ārpus labāko četru vienību skaita palika PPFK “Joga Bonita” un “PFD PO-8”. Savukārt B grupā pirmo vietu izcīnīja pērnā gada kausa ieguvēji “Kreiss”, aiz sevis atstājot “BFS Atlas / Ropaži”, FC “Petrow” un “Johny Blooms” vienības.

Pusfinālos “BFS Atlas / Ropaži” ar 2:1 pārspēja “Beerhouse No1”, bet “BEITAR” tikai pēcspēles sitienu sērijā salauza “Kreiss” pretestību – 5:4 (0:0 pēc pamatlaika un pagarinājuma).

Mačā par trešo vietu “Beerhouse No1” atspēlējās un ar 3:1 pārspēja “Kreiss”. Savukārt lielajā finālā “BFS Atlas/Ropaži”, pateicoties Andreja Ņikitina precīzam sitienam mača pēdējā minūtē, ar 2:1 pieveica FK “BEITAR”.

Tādējādi “BFS Atlas/Ropaži” otro reizi pēdējo trīs gadu laikā ieguva Jūrmalas kausu!

Balvas dažādās individuālās nominācijās saņēma:

labākais treneris/menedžeris: Mihails Busels (“BFS Atlas/Ropaži”);

labākais vārtsargs: Maksims Križanovskis (FK “BEITAR”);

labākie spēlētāji: Edgars Rubenis (“PFD PO-8”), Artjoms Kozlovskis (FC “Petrow”), Dmitrijs Jakovļevs (“Kreiss”), Mihails Skuratovičs (“Johny Blooms”).

Pludmales futbola sezonas noslēdzošajā spēlē “BFS Baltic XL Ropaži” komanda saspringtā cīņā ar vienu vārtu pārsvaru pārspēja sāncenšus no “BSC LAT”. Īpaši jāizceļ Ainārs Priedītis un Mihails Skuratovičs. Šī uzvara neietekmēja turnīra tabulu un Ropažu komanda ieņēma trešo vietu Latvijas čempionātā.

labākais vārtu guvējs: Mihails Skuratovičs (“BFS Baltic XL Ropaži”),

labākais vārtsargs: Aivis Poklikajevs (“BFS Baltic XL Ropaži”),

labākais spēlētājs: Aleksandrs Novožilovs (FK “BEITAR”),

simpātiju balva: Renārs Pastars (“BSC LAT”),

speciālas balvas komandu treneriem: Andrejs Baumanis, Vitolds Masalis, Mihails Busels.

Noslēdzies arī Latvijas-Igaunijas līgas čempionāts, piedaloties arī Norvēģijas-Dānijas komandai. Sarežģītā epidemioloģiskā situācija atstāja pēdas uz Latvijas komandu spēlētāju treniņprocesu un dalību spēlēs, īpaši Igaunijas sabraukumos, tādejādi šogad mūsu komandām neizdevās tikt līdz apvienotās līgas medaļām.