Sports
1

Šī gada 19.februārī, Vidzemes Ziemas Autosprinta Kausa 4.noslēdzošajā posmā Jaunpiebalgā, Ropažu novadu pārstāvēja sportists Lenards Patriks Lepsis, un izcīnīja uzvaras divās autosprinta ieskaitēs.

Kopumā Lenards Lepsis pieteicās trīs klasēs:  FWD - priekšpiedziņas auto ar bezradžu riepām; FWD R - priekšpiedziņas auto ar ielas radžu riepām; JUNIORI - nepilngadīgu jauniešu konkurence.

Sacensībām bija pieteikušies vairāk kā 180 dalībnieki, taču uz starta izbrauca 153.

Katrā klasē sekoja 3 braucieni. Sacensību formāts pēc rallija principa, kas nozīmē, ka kļūdīties nedrīkstēja nevienā iebraucienā, jo visu braucienu laiks tiek summēts un netiek atmests sliktākais brauciens, kā tas parasti ir autosprintu sacensībās. Šī sacensība nepiedeva nevienu kļūdu dienas garumā.

FWD klasē braucienos Lenards izcīnīja trīs pirmās vietas un pelnītu uzvaru. Savukārt, JUNIORU klasē izcīnīja 4. vietu, cīnoties ar dažādām tehniskām problēmām mitruma un laikapstākļu dēļ. Sacensību pēdējā iebraucienā FWD R klasē, summā uzvara un otrais zelta kauss vienā dienā.