Sports
Lenards Patriks Lepsis izcīna saviem gadiem ļoti augstus sasniegumus autosportā

Ropažu novada Garkalnes pagasta Upesciema iedzīvotājs 15 gadīgais Lenards Patriks Lepsis izcīna saviem gadiem ļoti augstus sasniegumus autosportā. Lenards ar auto brauc kopš 6 gadu vecuma, kad pirmo reizi patstāvīgi izmēģināja tēta apvidus automašīnu. Kopš 9 gadu vecuma Lenards ir startējis dažādās autosprintu sacensībās. Taču sasniedzot 14 gadu vecumu, Lenards drīkstēja piedalīties LAF krosa komisijas sacensībās.

Šogad Lenards veica pirmo pilno sezonu 6 posmu autokrosa seriālā "LAF krosa komisijas Folkreisa vasaras kauss 2021". 114 dalībnieku konkurencē 6 posmu sacensībās Lenards visos posmos iekļuva finālbraucienā jeb Top12. Divos posmos tika izcīnīta vieta uz lielā pjedestāla. Uzvara 1. posmā un 2. vieta Vecpils sacensībās. 2 posmos pēc sadursmes ar konkurentu neizturēja tehnikas balstiekārta un 2 posmos tika piedzīvotas avārijas ne savas kļūdas dēļ. Lenards sezonas laikā spēja iekrāt 72 punktus un kļuva par vicečempionu, iegūstot 2. vietu sezonas kopvērtējumā.

Atsevišķi vērtējot juniorus, kuri nav sasnieguši 18 gadu vecumu, Junioru ieskaitē Lenards kļuva par Junioru ieskaites uzvarētāju 10 junioru konkurencē. 6 posmos izcīnītas 3 uzvaras, viena 2. vieta un divas 3. vietas. Tāpat par čempioniem kļuva Lenarda pārstāvētā komanda "SK Garkalne racing", kuras sastāvā kopā ar Lenardu brauc arī langstiņnieki Artis un Raivis Biezie.

Sezonas izskaņā Lenards izmēģināja savus spēkus Latvijas rallijkrosa čempionāta 4. posmā, kur visiem par lielu pārsteigumu ar izīrētu rallijkrosa automašīnu izcīnīja augsto 3. vietu. Šosezon viena Rallijkrosa un sešu Folkreisa posmu laikā Lenards goda pjedestāla pakāpienus ir sasniedzis 15 reizes, kas ir apbrīnojams sasniegums pusaudzim, kurš startē starp pieaugušiem autosportistiem.