Vakances
DARBS

Ropažu novada pašvaldības iestāde
Kultūras centrs “Ulbrokas Pērle”
reģistrācijas Nr.90000067986
aicina pievienoties savai komandai APKOPĒJU
(profesiju klasifikators – 911201)

Galvenie amata pienākumi:

  • uzturēt tīrību un kārtību kultūras centra telpās;
  • veikt telpu uzkopšanu atbilstoši higiēnas un sanitārajām prasībām;
  • uzkopt un uzturēt kārtībā kultūras centra telpas intensīva apmeklējuma vidē.

Prasības pretendentiem/-ēm:

  • atbildīga un godprātīga attieksme pret darbu;
  • ne zemāka par vidējo izglītību;
  • darba pieredze līdzīgā amatā;
  • ļoti labas latviešu valodas zināšanas;
  • labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • spēja strādāt paaugstinātas spriedzes apstākļos;
  • spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus savu pilnvaru ietvaros;
  • augsta atbildības sajūta.

Piedāvājam:

  • mūsdienīgu darba vidi un apstākļus;
  • stabilu atalgojumu 528,00 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas un sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšanas polisi (pēc pārbaudes laika beigām);
  • kopā veidot saliedētu un profesionālu kolektīvu;
  • darbam nepieciešamās apmācības un profesionālās pilnveidošanas iespējas;
  • darba uzsākšanas paredzamais laiks – nekavējoties.

Pieteikuma dokumentus  – CV un motivācijas vēstuli – var iesniegt līdz 2022.gada 12.augustam!

Pieteikumu, norādot “Apkopējs”, lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi: kulturascentrs@ropazi.lv, vai ar pasta starpniecību, adresējot sūtījumu - Kultūras centrs “Ulbrokas Pērle”, Institūta iela 3, Ulbroka, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV–2130.

Tālrunis informācijai: 67910502

Aktuāls līdz: 12.08.2022.