Ja Tev ir pieredze darbā ar speciālo pašgājethniku, iegūtas atbilstošas kategorijas tiesības, esi ar augstu atbildības sajūtu – mēs meklējam tieši Tevi!

Galvenie pienākumi:
•    Veikt kravu iekraušanu, izkraušanu un to pārvietošanu poligona teritorijā, izmantojot komunālās mašīnas, frontālos iekrāvēju, kravas automašīnu, ekskavatoru un citu traktortehniku;
•    Veikt frontālā iekrāvēja un komunālo mašīnu ikdienas apkopi;
•    Piedalīties pievedceļu un apgriešanās laukumu izbūvē un uzturēšanā, kā arī citos darbos biodegradācijas šūnās un bioreaktorā;
•    Veikt poligona teritorijas ceļu un laukumu attīrīšanu no sniega, to kaisīšanu, birstēšanu un mitrināšanu;
•    Veikt poligona teritorijas zaļo zonu pļaušanu, kā arī citus teritorijas uzkopšanas darbus.

Prasības:
•    Vismaz 3 gadu pieredze līdzīga darba veikšanā;
•    Vadītāja kategorija (C), Traktortehnikas vadītāja kategorija (BC vai Tr2);
•    Spēja plānot savu darba laiku, izvirzīt prioritātes, prasme strādāt gan komandā, gan patstāvīgi.

Piedāvājam:
Darbu Getliņi EKO profesionāļu komandā, kas zina visu un vairāk par atkritumu apsaimniekošanu, zaļās enerģijas ražošanu, dārzeņu audzēšanu, kā arī:
•    Aizraujošu darbu nozares vadošajā uzņēmumā - vienā no modernākajiem poligoniem Eiropā;
•    Darba līgumu uz nenoteiktu laiku;
•    Profesijai atbilstošu atalgojumu – stundas likmi sākot no 11,60 EUR/h pirms nodokļu nomaksas;
•    Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
•    Draudzīgu darba vidi;
•    Sociālos un citus labumus.

Jūsu CV un pieteikumu ar norādi “Speciālās pašgājējtehnikas vadītājs/-a” gaidīsim uz personals@getlini.lv vai pa pastu līdz 2023. gada 8. janvārim (ieskaitot). Sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu. Ja Jūs nesaņemat aicinājumu tikties 2 nedēļu laikā pēc konkursa beigu datuma, lūdzam uzskatīt, ka esat saņēmuši SIA Getliņi EKO atteikumu. Paldies par atsaucību!

Piesakoties izsludinātajai vakancei un nosūtot savu CV, Jūs piekrītat iesniegto personas datu apstrādei konkrētajā atlases procesā un saziņai ar Jums. Ja Jūs tiksiet uzaicināts/-a uz darba interviju, Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati un darba intervijas laikā sniegtā informācija tiks apstrādāti personāla atlases mērķim SIA Getliņi EKO leģitīmo interešu nodrošināšanai, ciktāl tā attiecināma uz personāla atlasi. Plašāk par personu datu apstrādi personāla atlases mērķim – www.getlini.lv “Personu datu apstrādes paziņojums pretendentiem, atsauksmju sniedzējiem un citiem personāla atlasē iesaistītiem datu subjektiem”.
Pārzinis: SIA “Getliņi EKO”, reģ.nr.40003367816.

GETLIŅI EKO SIA                       Reģ.Nr.40003367816
info@getlini.lv                             Kaudzīšu iela 57, Rumbula, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV-2121, Latvija
www.getlini.lv                             +371 67 317 800