Garkalnes pirmsskolas izglītības iestāde “Čiekuriņš” aicina darbā apkopēju

CV un motivācijas vēstuli un ar norādi „Apkopēja vakancei” līdz 2021.gada 29.oktobrim uz e-pastu pii.ciekurins@ropazi.lv

"Ropažu novada pašvaldības Garkalnes pirmsskolas izglītības iestāde “Čiekuriņš”maicina pieteikties kandidātus apkopēja (profesijas kods 9112 01) vakancei.

Darba apraksts:
Uzturēt un rūpēties par Garkalnes pirmskolas izglītības iestādes “Čiekuriņš” ēku telpu tīrību un kārtību.

Galvenās prasības:

  •  pamatizglītība,
  • valsts valodas zināšanas,
  • vēlama darba pieredze,
  • nevainojama darba kvalitāte,
  • bez kaitīgiem ieradumiem,
  • atbildīga un godprātīga attieksme pret darbu.

Piedāvājam:

  • Alga: 500 EUR mēnesī ( bruto)
  • Slodze: 1 slodze ( 40 stunda nedēļā )
  • Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku
  • Darbības joma: Izglītība/zinātne

Pretendentus aicinām pieteikties: iesniedzot motivācijas vēstuli savu profesionālās darbības aprakstu (CV) un ar norādi „Apkopēja vakancei” līdz 2021.gada 29. oktobrim uz e-pastu pii.ciekurins@ropazi.lv, pa pastu Mediķu iela 4, Langstiņi, Garkalnes pagasts, Ropažu novads,
LV-2137.

Tālrunis informācijai: 29705769, 27049672
Kontaktpersona:Ropažu novada pašvaldības Garkanes PII Čiekuriņš”
vadītāja Vita Skukauska