Izglītība
Gaismas pamatskolas vakances

Curriculum Vitae (CV) un pieteikumu sūtīt uz e-pasta adresi: info@gaismasskola.lv.

Speciālās izglītības skolotāju (profesijas kods 2352 02) uz nenoteiktu laiku.

Prasības:

  • Izglītība atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”;
  • Sadarbspējīgs COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts;

Piedāvājam:

  • Atalgojumu no 830,00 EUR (bruto)  par vienu likmi (30  stundas nedēļā) un 15% piemaksa par darbu specifiskos apstākļos.
  • Sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam;

Tālrunis uzziņām 29477669 vai 29106330

Curriculum Vitae (CV) un pieteikumu sūtīt uz e-pasta adresi: info@gaismasskola.lv

Aukli- aprūpētāju uz nenoteiktu laiku.

Prasības:

  • Valsts valodas zināšanas, labas saskarsmes spējas, augsta atbildības sajūta, spēja plānot un organizēt savu darbu.

Darba pienākumi:

Palīdzēt skolotājam organizēt bērnu darbu dienas režīma ietvaros, palīdzēt un mācīt bērniem veikt pašapkalpošanās prasmes.

Piedāvājam:

  • Atalgojumu no 500,00 EUR (bruto) . Slodze (40  stundas nedēļā) un 10% piemaksa par darbu specifiskos apstākļos.

Curriculum Vitae (CV) un pieteikumu sūtīt uz e-pasta adresi: info@gaismasskola.lv

Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām.