Dabīgā minerālūdens “Zaķumuiža” ražotājs ir 100% Latvijas uzņēmums, vairāk kā 25 gadu vēsturi dzērienu ražošanā, piegādes servisā, tirdzniecībā Baltijā un ārpus tās. Uzņēmumam ir jauna, moderna ražotne ar vairākām ražošanas līnijām, kas nemitīgi tiek attīstīta.

Šobrīd uzņēmums savam kolektīvam aicina pievienoties:

Galvenie pienākumi:

  • Pārzināt iekārtu darbības principus un nodrošināt ražošanas līnijas nepārtrauktu darbu;
  • Kontrolēt produkcijas kvalitāti;
  • Procesa izpildes dokumentācija;

Sekmīgai darba izpildei nepieciešami:

  • Vidējā vai arodizglītība;
  • Augsta atbildības sajūta;
  • Vēlme mācīties un spēja strādāt komandā;
  • Pozitīva un godīga attieksme pret darbu;

Mēs piedāvājam:

  • Darba samaksu no 1200 - 1500 EUR pirms nodokļu nomaksas;
  • Iespējami papildus pienākumi, piemaksas un bonusi;
  • Sociālās garantijas;
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
  • Pastāvīgu un dinamisku darbu stabilā uzņēmumā;
  • Apmācību, izaugsmes iespējas, kvalifikācijas celšanu;
  • Darba laiks: 06.00 - 15.00 vai 15.00 - 24.00 (maiņu darbs);
  • Darba vieta 20 minūšu attālumā no Ropažiem;
  • Bezmaksas autostāvvietu.

Lūdzam sūtīt CV uz e-pastu renars@zakumuiza.lv

Darba pienākumi:

  • Preču komplektēšana, to izsniegšana un saņemšana atbilstoši pavaddokumentiem;
  • Kārtības uzturēšana noliktavā un teritorijā;

Prasības kandidātiem:

  • Atbildības sajūta un precizitāte;
  • Priekšrocība tiem, kam pieredze darbā ar elektrisko palešu pacēlāju,

  • Atalgojumu sākot no 1200 EUR pirms nodokļu nomaksas;
  • Iespēja darīt papildus darbus, par to saņemot piemaksas;
  • Veselības apdrošināšanu pēc 3 nostrādātiem mēnešiem;
  • Darba apģērbu un darba apavus;
  • Stabilu un pastāvīgu darba vietu;
  • Darba vietu Garkalnē;
  • Darbs maiņās no 7:00 - 16:00 vai 14.00 – 23.00;