te ir darbs

Cūkkopības nozares uzņēmums SIA “ULBROKA” aicina darbā strādnieku labiekārtotā fermā. Savu CV sūtīt uz e-pastu: info@ulbroka.lv

Galvenie pienākumi:

·         jaundzimušo dzīvnieku kopšana;

·         dzīvnieka veselības stāvokļa noteikšana, veselības aprūpe (tiek izieta apmācība);

·         uzskaitīt un reģistrēt dzīvnieku audzēšanas procesu notikumus;

·         dzīvnieku novietnes un tajā esošo aprīkojumu uzturēšana darba kārtībā;

·         uzraudzīt ražošanas iekārtu darbību, nodrošinot nepārtrauktu to darbību;

·         intensīvi darba pienākumi.

Prasības:

·         vēlme strādāt darbā ar dzīvniekiem;

·         saudzīga un rūpīga attieksme pret dzīvniekiem;

·         prasme savlaicīgi diagnosticēt un novērst problēmas;

·         augsta atbildības sajūta un precizitāte;

·         vēlme mācīties un apgūt jaunas zināšanas.

Piedāvājam:

·        dinamisku darbu stabilā uzņēmumā;

·        draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu;

·        mūsdienīgu darba aprīkojumu;

·        darbam nepieciešamo apmācību;

·        stabilu atalgojumu (sākot no 1000 EUR uz rokas);

·        sociālās garantijas.

Dzīvesvieta netiek nodrošināta.

Darba laiks: pilna slodze (8 stundas), maiņu darbs.

Var nokļūt ar Rīgas sabiedrisko transportu Nr.51 (Abrenes iela - Ulbroka)