Mēs esam ar iniciatīvu apveltīta un uz klientu orientēta profesionāļu komanda, kas sniedzot komerciālo un sabiedrisko ēku apsaimniekošanas pakalpojumus, tiecas klientam radīt maksimālu labumu un efektivitāti. Viens no Civinity grupas uzņēmumiem Latvijā Civinity Solutions aicina komandai pievienoties:

APKOPĒJU

Darba vieta: Rīgas austrumu klīniskās universitātes slimnīcas objektā - Stacionārs “Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” – Upeslejas, Stopiņu pagasts.

Darbu var uzsākt nekavējoties.

Pienākumi:

Veikt uzkopšanas darba pienākumus slimnīcu iekštelpās.

Piedāvājam:

- atalgojumu 1000EUR/bruto pirms nodokļu nomaksas + papildus motivācijas sistēma;

- sociālās garantijas un laikā izmaksātu darba algu;

- apmācības un tehnisko nodrošinājumu pienākumu veikšanai;

- darba laiku darba dienās;

- darba apģērbu.

Amata prasības:

- latviešu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī,

- spēja organizēt savu darbu;

- augsta atbildības sajūta.

Upeslejas, Stopiņu novads

Darba vadītāja 25410066.