SIA VIZII aicina darbā apkopējus Tuberkulozes un plaušu slimību centra, Upeslejas, Stopiņu pagasts.

  • Darba Samaksa: 840.00 Eur bruto.
  • Darba Laiks: 8:00-16:30 (darba dienas);

Darba piedāvājums arī bēgļiem no Ukrainas 💛💙.

DARBA PIENĀKUMI:

  • veikt telpu tīrīšanu un uzkopšanu saskaņā ar objekta uzkopšanas programmu.

PRASĪBAS:

  • ar vēlmi darīt videi un sabiedrībai derīgu darbu;
  • augstu atbildības sajūtu un centīgumu;
  • pieklājību un vēlmi sadarboties.

MĒS PIEDĀVĀJAM:

  • transporta izdevumu kompensācija 30.00 EUR;
  • veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes laika (divi mēneši) izturēšanas;
  • pilnu darba laiku;
  • apmācības darbu uzsākot un vērtīgu pieredzi;
  • regulāru atalgojumu, sociālās garantijas;
  • darba apģērbu, instrumentus un iekārtas darba pienākumu veikšanai, drošus darba apstākļus.

Ar visiem interesējošiem jautājumiem lūdzam zvanīt 28018152 vai sūtiet pieteikumu uz e-pasta adresi: personals@vizii.lv.
Informējam, ka piesakoties konkursam Jūs piekrītat, ka Jūsu personas dati tiks apstrādāti un izmantoti SIA “Vizii” personāla atlases vajadzībām.