Vakances
Te ir darbs

Ropažu novada pašvaldība
Reģ.Nr.LV90000067986
aicina darbā ADMINISTRATORU
(profesijas kods 5151 01)

Darba vietas: Ropažu Sporta centrā un Zaķumuižas Sporta zālē (pilna vai nepilna slodze).

Galvenie amata pienākumi:

Nodrošināt efektīvus un kvalitatīvus Sporta centra pakalpojumus apmeklētājiem. Konsultēt un informēt Sporta centra apmeklētājus par pieejamo pakalpojumu pieejamību, plānotajiem pasākumiem un aktualitātēm sportā. Koordinēt sporta centra telpu un sporta laukumu pieejamību apmeklētājiem.

Prasības pretendentiem/-ēm:

  • vispārējā vidējā izglītība;
  • valsts valoda 1. līmeņa A pakāpē (vismaz vienas svešvalodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību);
  • labas iemaņas darbā ar datoru un biroja tehniku (vēlama pieredze dokumentu sagatavošanā);
  • spēja strādāt paaugstinātas intensitātes apstākļos.

Mēs piedāvājam:

  • nepilnas vai pilnas slodzes darbu (uz nenoteiktu laiku);
  • darba veikšanas vietas:
  • Zaķumuižas sporta zāle,  adrese: Skolas iela 3, Zaķumuiža, Ropažu pagasts,
  • Ropažu sporta centrs, adrese: Sporta iela 2, Ropaži, Ropažu pagasts;
  • atalgojumu 6,00 EUR / stundā pirms nodokļu nomaksas;
  • veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes termiņa) un sociālās garantijas.

Dzīves un darba gaitu aprakstu (CV) / pieteikumu, norādot “Administrators” var iesniegt līdz  2022.gada 20.jūnijam:

  • elektroniski, iesūtot dokumentus elektroniskā pasta adresē: vakances@ropazi.lv;
  • personīgi (slēgtā aploksnē) Ropažu pagasta pārvaldē, adresē: Sporta ielā 1, Ropažos (darba laikā).

Pretendenti, kuri atbildīs izvirzītajām prasībām, nedēļas laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām tiks aicināti uz darba interviju. Uzziņas pa tālruni: 29576220.

Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā  termiņa beigām,  pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma. Pārzinis Ropažu novada pašvaldības Stopiņu pagasta pārvalde, Institūta iela 1A, Ulbroka, Ropažu novads, Stopiņu pagasts.