Plastmasas detaļas. SIA "BALTPLASTS RKF"

Ražošanas firma SIA ""Baltplasts RKF"" reģistrēta 2001. gadā.

Galvenā uzņēmuma darbība - plastmasas preču ražošana un vairumtirdzniecība:
- elektroinstalācijas izstrādājumi (plastmasas kabeļu stiprinājumi apaļiem un plakaniem vadiem, plastmasas dībelis-apskava, dībeļi kabeļu bandāžai, plastmasas siksnas stiprinājumi, turētājskava dažādu izmēru caurulēm);
- izstrādājumi remonta un celtniecības darbiem (flīžu krustiņi, jumta naglas ar plastmasas galviņu, aizsargvāciņi jumta materialu stiprināšanai);
- pavadošie izstrādājumi (rotaļlietas, maiņas filtrācijas kasetne ūdens krūzēm).

Uzņēmuma klienti ir vairumtirdzniecības un veikalu ķēdes Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Krievijā. Šobrīd par uzņēmuma produkciju ir ieinteresējušās vairākas kompānijas Somijā, Zviedrijā, Polijā un Čehijas Republikā. Galvenie iekārtu un ražošanas materiālu piegādātāji ir ražošanas uzņēmumi no Latvijas, Vācijas, Polijas un Somijas.

Baltplasts RKF sniedz projektēšanas pakalpojumus un veic plastmasas pārstrādes tehnoloģisko iekārtu izgatavošanu, kā arī veic plastmasas liešanas pakalpojumus uz pasūtītāja presformām.

Uzņēmums SIA""Baltplasts RKF"" piešķir īpašu nozīmi savas produkcijas kvalitātei un seko tam lai tā būtu izcila. 2005. gadā uzņēmums saņēma starptautisko standarta sertifikātu ISO 9001:2000.
SIA ""Baltplasts RKF"" produkcija sertificēta atbilstoši CE standartiem."

Datora versija