Reklāmas projektu dizains un izgatavošana. SIA "AD Production". Zīmols "Yes We Can"

“Yes, We Can!” ir  nestandarta un standarta reklāmas projektu ražotne, kurai reklāma nozīmē pārliecību, ka informācijas sniegšanai piemēroti ir visdžādākie risinājumi: vides objekti, gaismas kastes, TV studiju iekārtojums, izstāžu un lielformātu stendi, skatuvju būvniecība, pasākumu noformējums, pat interjera izveide un iekārtošana. "Yes, we,can!" var apdrukāt gan mašīnas, gan mājas, izveidot mākslas objektus, kas stāstīs funkcionālus stāstus.

“Yes, We Can!” pieredze uzkrāta, strādājot ar visdažādākajiem projektiem un klientiem Eiropā vairāk nekā 20 gadu garumā. Uzņēmums lepojas, ka var nodrošināt pilnu projekta ciklu – no idejas dzimšanas līdz tās realizācijai izcilā kvalitātē. Tehniskās iespējas ir faktiski neierobežotas – pašiem savas ražošanas telpas un uzticamu ekspertu komanda.

SIA AD Production ir noslēdzis 2017.gada 7. martā līgumu ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

https://www.facebook.com/dekoracijas/

Datora versija