Uzņēmēj, piesakies dalībai Ropažu un Garkalnes pārnovadu uzņēmēju dienā “GaRo_ZA”!

31.03.2018
Uzņēmēj, piesakies dalībai Ropažu un Garkalnes pārnovadu uzņēmēju dienā “GaRo_ZA”!
Uzņēmēji aicināti pieteikt savu dalību Ropažu un Garkalnes pārnovadu uzņēmēju dienai “GaRo_ZA”. Vietu skaits ierobežots!

Pieteikties iespējams, aizpildot pieteikuma anketu šeit.

2018. gada 27. aprīlī Baltezerā, viesnīcā “Baltvilla”, notiks Ropažu un Garkalnes pārnovadu uzņēmēju diena “GaRo_ZA”, kurā uz sarunām par un ap biznesu, aizraujošiem iedvesmas stāstiem un jaunām atklāsmēm, iespaidiem un sadarbībām aicināti piedalīties gan lieli, gan mazi uzņēmēji, kā arī ikviens topošais uzņēmējs un iedzīvotājs.

Pasākuma laikā “Baltvillā” notiks arī īpaša uzņēmēju Izstāde, kurā ikvienam uzņēmējam būs iespēja klātienē iepazīstināt, parādīt un pastāstīt par savu nodarbošanos, piedāvāto produkciju vai pakalpojumiem.

Ropažu un Garkalnes novadu Uzņēmēju diena tiek rīkota jau otro gadu, lai  dotu iespēju Ropažu un Garkalnes novadu uzņēmējiem satikties, iepazīties, uzzināt vairāk vienam par otru, iedvesmoties vienam no otra, paplašināt biznesa kontaktus un, iespējams, pat uzsākt jaunu sadarbību.

Uzņēmēju dienu rīko Ropažu novada pašvaldība, Garkalnes novada pašvaldība, biedrība “Ropažu Garkalnes partnerība”  un  biedrība “Ropažu novada uzņēmēji”. Dalība pasākumā – bez maksas.

Papildus informācija – Eva Haberkorne – Vimba, tālrunis 29210007, e-pasts: eva.haberkorne@gmail.com vai Nellija Štolcermane, tālrunis 29493334, e-pasts: ropazu.uznemeji@gmail.com.

 

 

Datora versija