Uzņēmēj, piedalies!

15.02.2018
Uzņēmēj, piedalies!
2018. gada 27. aprīlī Baltezerā, viesnīcā “Baltvilla”, notiks Ropažu un Garkalnes pārnovadu uzņēmēju diena “GaRo_ZA”, kurā uz sarunām par un ap biznesu, aizraujošiem iedvesmas stāstiem un jaunām atklāsmēm, iespaidiem un sadarbībām aicināti piedalīties gan lieli, gan mazi uzņēmēji, kā arī ikviens topošais uzņēmējs un iedzīvotājs.

Ropažu un Garkalnes novadu Uzņēmēju diena tiek rīkota jau otro gadu, lai  dotu iespēju Ropažu un Garkalnes novadu uzņēmējiem satikties, iepazīties, uzzināt vairāk vienam par otru, iedvesmoties vienam no otra, paplašināt biznesa kontaktus un, iespējams, pat uzsākt jaunu sadarbību.

Pasākuma laikā “Baltvillā” notiks arī īpaša uzņēmēju Izstāde, kurā ikvienam uzņēmējam būs iespēja klātienē iepazīstināt, parādīt un pastāstīt par savu nodarbošanos, piedāvāto produkciju vai pakalpojumiem.

Uzņēmēju dienu rīko Ropažu novada pašvaldība, Garkalnes novada pašvaldība, biedrība “Ropažu Garkalnes partnerība”  un  biedrība “Ropažu novada uzņēmēji”. Dalība pasākumā – bez maksas.

Savukārt 17. februārī, gatavojoties Pārnovadu uzņēmēju dienai “GaRo_ZA”, Ropažu novada uzņēmēji tiek aicināti piedalīties Uzņēmēju brokastīs Zaķumuižas bibliotēkā, Parka ielā 6, Zaķumuižā.

Kā izvairīties no neveiksmēm biznesā, kā nepieļaut kļūdas, kuras jau pieļāvis kāds cits – ar šādiem praktiskiem un noderīgiem ieteikumiem, kas balstīti reālā pieredzē, ar uzņēmējiem dalīsies atpazīstami uzņēmēji no mūsu pašu Ropažu novada. Sarunas risināsies pie rīta kafijas un gardām brokastīm.

Uzņēmēj, piedalies! Jo šī ir iespēja satikties neformālā gaisotnē, dalīties pieredzē un iegūt noderīgu pieredzi, kā arī veidot jaunus kontaktus, kas uzņēmējdarbībā ir ārkārtīgi būtiski un noderīgi! Dalība pasākumā – bez maksas.

Sīkāka informācija un pieteikšanās pasākumiem – Eva Haberkorne – Vimba, tālrunis 29210007, e-pasts: eva.haberkorne@gmail.com vai Nellija Štolcermane, tālrunis 29493334, e-pasts: ropazu.uznemeji@gmail.com.

 

 

 

Datora versija