Ropažu novada pašvaldība piedalās grantu programmā (ie)dvesma

20.06.2019
Ropažu novada pašvaldība piedalās grantu programmā (ie)dvesma
18. jūnijā, Ropažu novada pašvaldības Attīstības daļas vadītāja, Sanita Upīte un biedrības “Ropažu novada uzņēmēji” pārstāve Everita Varslavāne, piedalījās grantu programmas ie(dvesma) partneru sanāksmē, kas noritēja Biznesa Vēstniecībā.

Jau trešo gadu pēc kārtas noritēs grantu programmu (ie)dvesma, kuru rīko SEB banka kopā ar Jūrmalas, Ķekavas, Mārupes, Olaines, Ropažu, Siguldas un Stopiņu novadiem. Ropažu novada pašvaldība un Stopiņu novada pašvaldība šajā grantu programmā startēs pirmo reizi.  Programmas mērķis ir atbalstīt minētajās pašvaldībās strādājošos jaunos uzņēmējus, gan palīdzēt īstenoties jaunām biznesa idejām.

Sanāksmes laikā tika izrunāti aktuāli organizatoriski un tehniski jautājumi, lai jau septembrī potenciālie programmas pretendenti varētu pieteikt savas biznesa idejas.

Kopējā 2019. gadā pieejamā finansiālā atbalsta summa ir 80 000 EUR, bet maksimālā summa vienam grantam ir līdz 10 000 EUR. Ropažu novada pašvaldības piešķirtais uzņēmējdarbības grants, kas būs pieejams uzņēmumiem, kuri veic saimniecisko darbību Ropažu novadā ir  10 000 EUR.

Plašāka informācija par pieteikšanos grantu programmai (ie)dvesma sekos.

Datora versija