Ropažos nodibināta uzņēmēju biedrība „Ropažu novada uzņēmēji”

07.12.2015
21.novembrī biedrība „Ropažu Garkalnes Partnerība” noorganizēja Ropažu novada uznēmējiem vakaru, kura laikā varēja iepazīties ar dažādākajām iespējām attīstīt uzņēmējdarbību, iegūt informāciju par iespēju piedalīties dažādos ES fondu finansējuma projektos,  kā arī ikviens tika informēts par biedrības „Ropažu novada uzņēmēji” dibināšanas ieceri un, protams, vakara gaitā piedaloties kopdarbos un kopuzdevumos, uzņēmēji savstarpēji sapazinās.
Biedrības „Ropažu novada uzņēmēji” mērķi ir konkrēti un uzņēmēiem aktuāli. Pirmkārt, apzināt uzņēmējus novadā, uzzināt uzņēmēju viedokli par uzņmējdarbības vidi, noskaidrot galvenās problēmas, kopīgi sadarboties, atrodot risinājumus. Otrkārt, izveidot datu bāzi par mūsu uzņēmējiem, lai ikvienam ir iespēja vispirms pēc pakalpojuma un preces vērsties pie novadniekiem.  Treškārt, ir ļoti būtiski starp uzņēmjiem un pašvaldību veidot sadarbību un veiksmīga, produktīva sadarbība starp šīm abām pusēm ir viens no biedrības mērķiem. Biedrība kalpos arī kā pieredzes apmaiņas centrs uzņēmējiem, kur varēs iegūt zināšanas, informāciju, uzzināt par citu novadu uzņēmēju veiksmes stāstiem un citām aktuālām tēmām, tai skaitā  par līdzfinansējuma piesaisti. Un kā noslēdzošais biedrības mērķis ir kļūt par pilnvērtīgu un aktīvu organizācijas „Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera” biedru.  Pavisam nesen „Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera” izveidoja atsevišķu padomi „Pierīgas uzņēmēju padome”. Arī Ropažu novada uzņēmējiem būs iespējas plašāk paust savu viedokli, informēt par savām vajadzībām un piedāvāt risinājumus.  

Šī gada 30.novembrī sanāca kopā 9 novada uzņēmēji un kopsapulcē dibināja biedrību „Ropažu novada uzņēmēji”, kas ir 10. novadu uzņēmēju biedrība šobrīd Latvijā. Biedrību dibināja šādi uzņēmēji un uzņēmumu pārstāvji: Nellija Šlēgelmilha/Sporta komplekss 333, Raimonds Bērziņš/ SIA RB Dizains, Māris Zaļieskis/ SIA Apredze, Aigars Kleins/ z/s Rasas, Katrīna Duka-Gulbe/ SIA Fortigo, Jānis Niedre/ SIA DNS Dizains, Arnis Petrāns/ SIA Peruza, Nauris Bērziņš/ SIA Ciemats, Jānis Apsis/SIA LJ PRO, Andrejs Gulbis/SIA Fortigo,  Ingars Kasparāns/SIA Būvtehnikas serviss. Ar 11 balsu vairākumu, 0 atturas un 0 pret, tika nolemts nodibināt biedrību „Ropažu novada uzņēmēji” un iecelt biedrības valdi sekojošā sastāvā: Nellija Šlēgelmilha, Katrīna Duka-Gulbe un Jānis Apsis.

Ikviens ir laipni aicināts pievienoties biedrībai un ar kopīgiem mērķiem un spēkiem uzlabot kopējo uzņēmējdarbības vidi novadā.  Tuvākā biedrības kopsapulce notiks janvāra vidū tiekoties ar Ropažu novada domes pārstāvjiem un apspriežot tēmu par uzņēmējdarbības vides atīstīšanu un pilnveidošanu novadā. Biedrību stiprāku veidojam mēs paši-biedri, tāpēc laipni aicināti pievienoties!

Nellija Šlēgelmilha,

biedrības “Ropažu novada uzņēmēji” valdes locekle

Datora versija