GaRo_ZA Ropažos – 21. aprīlī

08.04.2017
GaRo_ZA Ropažos – 21. aprīlī
Vai mēs, dzīvojot Ropažu novadā, zinām, kādi uzņēmēji strādā mūsu novadā un tepat kaimiņos? Visbiežāk atbilde ir – nē, nezinām. Un arī uzņēmēji īsti nezina savus kaimiņus un iespējamos sadarbības partnerus. Tieši tādēļ Ropažu novada pašvaldība, Garkalnes novada dome, biedrība “Ropažu Garkalnes partnerība” un “Ropažu novada uzņēmēji” 21.aprīlī Ropažos rīko pirmo Ropažu un Garkalnes pārnovadu uzņēmēju dienu “GaRo_ZA”.

Uzņēmēju dienas mērķis ir dot iespēju Ropažu un Garkalnes novadu uzņēmējiem satikties, iepazīties vienam ar otru, uzzināt vienam par otru un uzsākt sadarbību. Pasākumā vienuviet pulcēsies gan lieli, gan vidēji, gan mazi dažādu jomu uzņēmēji, kuri ar savu darbību un piedāvājumiem iepazīstinās arī Uzņēmēju dienas apmeklētājus – iedzīvotājus.

Uzņēmēju dienu atklās Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras vadītājs Jānis Endziņš. Visas dienas garumā Ropažu Kultūras un izglītības centra lielajā zālē darbosies uzņēmēju izstāde, kuras laikā interesentiem būs iespējams uzņēmēju piedāvāto produkciju arī iegādāties, savukārt Ropažu Kultūras un izglītības centra Mazajā zālē ikviens tiks aicināts klausīties uzņēmēju un profesionālu ekspertu Iedvesmas stāstus un praktiskus padomus uzņēmējdarbības attīstīšanā un veicināšanā.

Sadarbība ir galvenais šī pasākuma atslēgas vārds. Paralēli uzņēmējiem domātajām aktivitātēm, savstarpēju pieredzes apmaiņu gūs arī abu novadu pašvaldību darbinieki, kā arī jaunieši, kuriem būs sarūpēta atsevišķa programma, lai labāk iepazītu uzņēmējdarbības vidi un praktisko darbību. Jaunieši apmeklēs uzņēmumus Ropažu un Garkalnes novados, iepazīsies ar to darbības jomu, kā arī paši praktiski iesaistīsies kāda ar uzņēmējdarbību saistīta darba uzdevuma izpildē.

Savukārt iedzīvotājus sagaida arī paraugdemonstrējumi, vizināšanās ar zirgiem, degustācijas, kā arī testa braucieni ar Wess Motors piedāvātajām automašīnām Toyota.

Atnāc 21. aprīlī uz Ropažu Kultūras un izglītības centru, kur norisināsies “GaRo_ZA” un pārliecinies pats, cik daudzveidīgi, radoši, pieredzes bagāti un lieliski ir mūsu un mums kaimiņos darbojošos – Ropažu un Garkalnes novadu uzņēmēji!

Datora versija