PLAYGROUND festivāls (8.-10. jūlijs, 2016)

PLAYGROUND festivāls (8.-10. jūlijs, 2016)

Trešo gadu pēc kārtas norisināsies festivāls Playground

Mēs nevaram būt veci un gudri, ja neesam bijuši jauni un traki!

Jau trešo gadu pēc kārtas, no 8. līdz 10. jūlijam,
Sporta kompleksā 333 norisinājās aktīvās atpūtas, mūzikas un jaunrades festivāls Playground. Uzņemot jaunus apgriezienus un kopā pulcējot vēl vairāk mūzikas un aktīvās atpūtas disciplīnas, festivāls aicināja uz piedzīvojumu visai ģimenei.  3 dienu garumā izjust, piedzīvot un atklāt ko jaunu varēja ikviens festivāla apmeklētājs!

Jaunā mākslinieciskā izskatā un teritorijas plānojumā šo trīs dienu laikā norisinājās dažādas aktīvā sporta sacensības, pulcējot pašmāju un Eiropas labākos braucējus. Neatkarīgi no sacensībām, festivāla organizatori aicināja ikvienu apmeklētāju izmēģināt jaunus sporta veidus un aktivitātes. Paralēli darbojās radošās darbnīcas, kurās katrs varēja atklāt kādu jaunu talantu. Festivāla jaunums bija īpaši izveidots bērnu stūrītis ar tieši vismazākajiem paredzētām aktivātēm.

Mēs nevaram būt veci un gudri, ja neesam bijuši jauni un traki! Festivāls
Playground ir vieta brīnumiem un jaunai draudzībai. Tas ir piedzīvojums aktīvajiem un mierīgajiem, tētiem un mammām, bērniem, pusaudžiem, brāļiem, māsām, Tev un man.  Tā ir vieta, kur vērot un piedalīties sporta aktivitātēs, klausīties un radīt mūziku, redzēt un izveidot mākslu!

2015. gadā festivāls 3 dienu laikā kopā pulcēja ap 500 sportistu un 3 400 apmeklētāju. Festivāla ietvaros notika Eiropas kauss skimbordā
European Skimboarding Cup, 333 Veikparka Kauss 2015, Leman kartinga sacīkstes un daudz citas, nozīmīgas sacensības.

Savukārt klausītājus priecēja DJ un producentu apvienības, kā arī dzīvās mūzikas grupas no visas Baltijas -
Triānas Parks, Martas Asinis, The Big Bluff, The Coco’nuts, OYT un Elephants From Neptune, Lietuvas producentu apvienība Golden Parazyth, kā arī DJ konkursa Red Bull Thre3style 2014 Beļģijas atlases uzvarētājs DJ Madfingaz.

Biļetes uz 2016. gada festivālu bija pieejamas par īpaši draudzīgu cenu visās Biļešu Serviss kasēs.

Biļetes: http://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/sports/cits/playground-festivals-178625/
Vairāk info: www.playgroundfestival.eu
Facebook: www.facebook.com/playground333
Instagram: playgroundfestival
Kontakti: info@playgroundfestival.eu

56.948055,24.414344

Attēli

Datora versija