Azartiskas AUTO-FOTO orientēšanās sacensības Ropažu un Garkalnes novados

24.02.2020
Azartiskas AUTO-FOTO orientēšanās sacensības Ropažu un Garkalnes novados
Vējainā, lietainā, tomēr traki azartiskā sestdienā - 22. februārī Ropažu un Garkalnes novados veiksmīgi norisinājās “AUTO-FOTO orientēšanās sacensības”.

Tajās startēja 38 ekipāžas, tai skaitā gan pašmāju ekipāžas, gan arī no tuvākiem un tālākiem novadiem. Ģimenes, draugi un kolēģi devās novadu izpētē.

Neskatoties uz skaudrajiem laikapstākļiem kopā tika apmeklēti 22 objekti un pildīti 6 uzdevumi ar pārsteiguma elementiem. Dalībnieki bija piedomājuši par sevis un auto izdaiļošanu, kā arī tika piedomāts pie nosaukumiem.

Pie balvas “Ekskursija pie Vulfas kundzes Haskiju parkā” par interesantākajiem un košākajiem tērpiem tika komanda “MATIŅI”, savukārt pie labākā nosaukuma titula un balvas no Ropažu novada pašvaldības “ Ekskursija dabas liegumā “Lielie Kangari” ar izzinošu spēli “Noķer darbu” tika komanda “Kebabčiki ar bekonu”.

 

AUTO-FOTO orientēšanās laurus plūca:

1.      – “Pūceskaķis”

2.      – “Neatlaidīgie Mucenieki”

3.      – “Tuktuki”

 

Uzvarētāju trijnieks balvās ieguva dāvanu kartes no Sporta kompleksa “333” ar iespēju braukt ar kartingiem vai vasaras svelmē izpriecāties ūdens parkā un dāvanu kartes no Atpūtas kompleksa “Sauleskalns” ar iespēju spēlēt jautro “Futbolgolfu”.

 

Paldies, ka bijāt kopā ar mums šajā dienā!

Tiekamies nākamajos piedzīvojumos! :)

 

REZULTĀTI

BILDES (lejupielādējamas līdz 1.03.2020.) 

 

Laura Mašnovska,
Ropažu novada pašvaldības
Attīstības daļas Tūrisma organizatore

 

 

Datora versija