Futbola skola "Garkalne"

Futbola skola "Garkalne"

Jau ceturto gadu mazajiem Ropažu un Zaķumuižas bērniem ir iespēja trenēties, apgūstot futbola spēles pamatus. Lielākie, kuri nu jau trenējas vairākas sezonas un ir nopietni strādājuši, izcīnījuši vietu Rakaru izlases sastāvā un kopā ar sava vecuma puišiem no citiem novadiem, piedalās  gan Vidzemes  telpu futbola ziemas čempionāta spēlēs, gan turnīros. Esam pieteikušies arī  līdzdalībai Vidzemes futbola vasaras čempionātā, kā arī Rīgas futbola čempionātā.  2015. gada oktobrī piedalījāmies turnīrā „Tiger Cup”, kurā nepārspēta palika 2007 gadā dzimušo zēnu komanda, labus rezultātus  parādīja arī 2008., 2009. un 2010. gadā dzimušie futbolisti.

Tā kā izlases treniņi parasti notiek Ādažos un Upesciemā, šiem spēlētājiem ļoti svarīgs ir vecāku atbalsts, jo nokļūt treniņā var tikai ar viņu palīdzību. Liels paldies viņiem! Mēs lepojamies ar mūsu audzēkņiem un gribam, lai arī pārējie zinātu  šo Ropažu Rakaru vārdus - Renārs Niedre, Marks Savickaitis, Tomass Leps, Markuss Čiekurs, Bruno Kivkucāns. Šogad izlases treniņus sākuši apmeklēt arī  Jēkabs Zuters un Olivers Krilkovs, Rihards Pauls Spriņģis.

Vidzemes ziemas telpu futbola čempionātā vairākos gados piedalāmies ar 2 komandām - lai visi var kārtīgi izspēlēties.  Čempionāta spēlēs piedalās arī Haralds Kundziņš, Jurģis Lindbergs, Oskars Bumbieris un Dāvis Osītis, Marks Jeršovs, kuri jau vairākus gadus cītīgi trenējas Zaķumuižā.

Protams, nevaram nerunāt par prieku, ko treneriem sagādā pavisam mazie futbolisti! Tas nekas, ka vēl īsti bumbai nevaram trāpīt, reizēm tik ļoti negribas pildīt  vingrinājumus, taču rotaļas un spēles gan patīk visiem. Lai arī viņiem pietiek spēka un izturības treniņos, tad jau varēs izbaudīt spēļu prieku. Ar lielu centību un  jau vairākus gadus pie mums trenējas Everts Precinieks, Reinis Kublickis un Jānis Grīnbergs no Zaķumuižas,  Gļebs Zuters, Ralfs Dzenis no Ropažiem. Šogad  treniņus apmeklēt sākuši „zaķu” bērni Reno  Kaliopuls, Oskars Romanovskis, Ārons Pinka un Martins un Gvido Grīnbergi. Un nu jau sāk mūsu pulkam pievienoties pavisam mazie zaķēni no „Kāpēcīšiem”- Gabriels Bebris, Markuss Grigorjevs, Markuss Heislers

Par savu galveno mērķi mūsu treneri uzskata nevis izaudzināt slavenus futbolistus, bet gan panākt  to, lai bērni izaugtu fiziski veseli, saprastu, ka kaut ko dzīvē sasniegt var tikai neatlaidīgi strādājot, ko nozīmē būt atbildīgam par sevi kolektīva priekšā, būt vajadzīgam savai komandai.

Treniņu grafiks Ropažu novada bērniem 2015. gada ziemas sezonai

Sākot ar 1. oktobri treniņi Zaķumuižas sporta kompleksā notiks:

Skolēniem

Pirmdienās 14.30-15.30. (bērnus no Ropažu skolas vedam 14.00)

trešdienās 15.00-16.30 (bērnus no Ropažu skolas vedam 14.30)

Bērnudārza audzēkņiem

pirmdienās un trešdienās no 17.30-18.30 (bērnus no Ropažu bērnudārza vedam 17.00)


Sestdienās notiek kopējais treniņš bērniem no visiem pagastiem Ādažu sporta centrā, Gaujas ielā 30, Ādažos

skolēniem - 10.00 - 11.00

pirmsskola – 11.00 - 12.00

 

Attēli

Datora versija