Sporta komplekss 333

Sporta komplekss 333

Kontakti

+371 67113330, +371 29555333

Darba laiks

Biroja darba laiks:

9:00 – 17:00

Sporta kompleksa darba laiks:

no 1.maija līdz 1.novembrim

P – Pk    11:00 – 20:00

S, Sv      10:00 – 20:00

no 1.novembra līdz 1.maijam

P – Pk    15:00 – 20:00

S, Sv      12:00 – 20:00

Sporta komplekss „333” ir multifunkcionāls sporta, atpūtas un drošas braukšanas komplekss Rīgas rajonā, Ropažu novadā. 

Komplekss dibināts 2003. gadā, iesākumā uzbūvējot kartinga trasi. 2007.gadā tika uzbūvēts drošas braukšanas poligons, kas vēl tagad ir vienīgais šāda līmeņa apmācību poligons Baltijā.

13 gadu laikā komplekss ir strauji attīstījies un tajā var nodarboties ar dažādām izklaides, mācību, sporta aktivitātēm ikviens ar jebkāda līmeņa prasmēm un zināšanām.

Atpūta vai kāds cits laika pavadīšanas mērķis kompleksā ir piemērots ģimenēm, korporatīvajiem kolektīviem, sacensībām, prezentācijām, festivāliem, sport spēlēm u.c. mērķa pasākumiem.

Komplekss piedāvā:

·         Braucienus ar kartingiem (individuāli vai grupām)

„333” kartinga trase piedāvā kartingu trases pakalpojumus gan profesionāliem braucējiem, gan iesācējiem, turklāt ar 20 gab. "Sodi" kompānijas 9zs kartingiem ( max. ātrums līdz pat 83 km/h) nodrošinot lielāko kartingu floti Latvijā! - tādējādi sniedzot visplašāko īres kartingu piedāvājumu individuālajiem braukt gribētājiem un korporatīvajiem klientiem. Jāpiebilst, ka „333” kartingu trase ir viena no nedaudzajām atvērta tipa kartinga trasēm Latvijā.

 

·         Trases nomu automašīnām, motocikliem, kartingiem

Trase ar līdz pat 8 dažādām konfigurācijām. Paredzēta galvenokārt kartingam, tomēr, ņemot vērā plašās konfigurācijas iespējas, lieliski piemērota arī citiem motorizētajiem transporta līdzekļiem, piemēram, motocikliem un auto.

 

·         Drošas braukšanas apmācības

    Poligona galvenais uzdevums ir veicināt sapratni par drošu un pārliecinošu braukšanu, nezaudējot braukšanas prieku. Teorija bez prakses ir tikai teorija, taču būtiski ir teoriju pielietot reālās situācijās un poligonā tas ir iespējams!    
Dr  Drošas braukšanas poligona mērķis ir nodrošināt profesionālus un drošus apstākļus ekstremālu situāciju realizēšanai un drošas braukšanas pamatu apgūšanai. Apgūstot drošas braukšanas pamatus, klients ne tikai izbauda nepieredzētas sānslīdes apstākļus un adrenalīnu absolūti drošos apstākļos, taču kļūst par arvien labāku auto vadītāju, tādejādi sniedzot ieguldījumu sabiedrības labā!

 

·         Veikošanu veikparkā

333 veikparks ir viens no pirmajiem veikparkiem Latvijā. Pastāvam jau 4 gadu. Pie mums brauc gan pieredzējuši braucēji, gan iesācēji. Šo parku ir slavējuši arī pasaules līmeņa braucēji no ASV, Krievijas un Vācijas. Kā arī pašmāju Pro līmeņa braucēji labprāt papildina savus trikus un prasmes šajā parkā. Katru gadu organizējam gan standarta sacensības , gan arī pigoru sacensības, kurās akcentējam entuziasmu, dažādību un prieku par šo sporta veidu.

 

·         Offroad braucienus

4x4 trase sporta kompleksā „333” – vienīgā apvidus a/m trase, kur tiek nodrošināti plaši horizontālo, vertikālo un slīpo virsmu kompleksi, gan leņķu, gan seguma daudzveidība (smilts, dubļi, grants u.c.). Trasē braucējs sastapsies ar asām nogāzēm, dažādiem ūdens šķēršļiem, dubļu rievām, grāvjiem, bedres tiltu un šūpolēm atrakciju testā.

 

·         Kartinga skolu bērniem

Kartinga skolas ietvaros jebkurš audzēknis iegūst pirmā līmeņa pamatzināšanas kartinga sporta veidā teorētisko un praktisko nodarbību laikā.

2016.gada „333 Kartinga skola” būs 10.sezona, kad veiksmīgi tiek piedāvāts apgūt tehniskā sporta veida pamatus- kartinga braukšanu. 

Trispadsmit nodarbību cikls ikgadu notiek trīs mēnešu periodā no jūnija līdz augustam ieskaitot, kad šajā gadā būs no 7.jūnija līdz 30.augustam ieskaitot katru otrdienu.

 

·         Dažāda veida un mērķu pasākumu, sacensību rīkošanu

Sporta komplekss „333” attīsta un atbalsta arī autosportu, tāpēc „333 Autosport” komanda jau trešo gadu piedalās Latvijas un Baltijas čempionātos gūstot rezultatīvus panākumus.

 

56.948087,24.414325

Attēli

Datora versija