Volejbola sezonas pirmās spēles

30.10.2019
Volejbola sezonas pirmās spēles
26.-27. oktobrī Ropažu volejbola komandas meitenes uzsāka 3. sezonu Entuziastu volejbola līgā un 2. sezonu Synottip tautas volejbola līgā. Divās dienās 4 spēles – 2 zaudējumi un 2 uzvaras.

Ar jauno sezonu komandā ir papildinājumi – mums ir lielisks, zinošs, pacietīgs, prasīgs treniņos un vienkārši labākais treneris – RAIVIS MIZĀNS. Kā atzīst sporta centra administratores - sen zālē nav redzēts tāds volejbola treniņš. Ar jaunu spēku arī sākām savu klasiskā volejbola sezonu turnīros.

26. oktobra vakarā pirmais sabraukums Synottip tautas volejbola līgā. Spēles pret VK Ziemeļu krasts-Salacgrīva un Ventspils novada komandām, kur abām zaudējums 0:3. Kā atzina pašas meitenes, šīs bija sliktākās spēles, kādas bijušas jebkad – daudz pašu kļūdu, pat veiksme nebija klāt. Arī treneris bija  vīlies, jo treniņos redzēts pavisam cits volejbols un darbs laukumā.

Svētdienas 27. oktobra rītā Entuziastu volejbola līgas spēļu sabraukums. Likās, ka būs smagi, jo pēc iepriekšējā sabraukuma pagājusi vien nakts, taču dusmas par iepriekšējā vakarā zaudētajām spēlēm radīja stimulu un vēlmi reabilitēties, pierādīt sev, ka mēs varam. Laukumā pavisam cita komanda un cits spēles ritms. Pārliecinoša uzvara pret ReActive komandu ar 3:0 un dramatiskā spēlē 3:2 pret Bausku. Spēlē pret Bausku gan bija kritiens 4. setā, kur galotnē zaudējums 24:26, taču spēles 5. sets parādīja, ka bijām pelnījušas uzvaru – rezultāts 15:3)!

Komandā spēlē: Evija Vērzemniece, Baiba Kučika, Laura Lapiņa, Ieva Lapiņa, Zanda Gruntmane, Anastasija Luščika, Gerda Sedoja, Annija Dalbiņa, Zane Dalbiņa, Sigita Čudare, Viktorija Vucena, Baiba Bukeviča. Treneris – Raivis Mizāns.

Paldies atbalstītājiem - Ropažu Sporta centrs, Ropažu novada pašvaldība, VK ‘’Ropaži’’, Z/S ‘’Rasas’’.

Sezona ir tikko sākusies – nākamās spēles 9. novembrī un 24. novembrī.

Volejbola meiteņu vārdā

Baiba Bukeviča

Datora versija