Veselība un prieks darbojoties kopā Zaķumuižā

23.08.2021
Veselība un prieks darbojoties kopā Zaķumuižā
2021.gada 21. augustā Ropažu novada Zaķumuižas stadionā notika Biedrības ‘’Sporta klubs “Brīze” organizētais fizisko aktivitātīšu pasākums ’’Veselība un prieks darbojoties kopā’’ ar mērķi veicināt veselīgu dzīvesveidu, rast iespēju interesentiem piedalīties dažāda veida fiziskajās aktivitātēs, nodarbojoties ar sportu un pavadot brīvo laiku saturīgi.

Lai arī  organizatori vēlējās lielāku atsaucību no Zaķumuižas ciema iedzīvotājiem, bet tie, kas  bija atnākuši piedalīties, to darīja ar  degsmi un  aktīvi pavadīja brīvo laiku kopā ar ģimeni. Piedāvātajās aktivitātēs bērni darbojās  kopā ar vecākiem, gūstot prieku un azartu, izdarīt labāk un vairāk.

Kopā reģistrējās 30 dalībnieki, vecāki atbalstīja savus bērnus un paši aizrāvās ar aktivitātēm.

Katram dalībniekam  jāveic deviņi uzdevumi ar dažādām grūtības pakāpēm, lai noskaidrotu savas spējas, prasmes, veiklību un vēlmi apgūt jaunas iemaņas un, iespējams, atrastu iespēju regulāri trenera vadībā nodarboties ar kādu no sporta veidiem, kurus piedāvā SK “Brīze”.

Aktīvie dalībnieki tika apbalvoti ar SK “Brīze” diplomiem un Ropažu novada pašvaldības sarūpētiem suvenīriem.

Liels paldies jāsaka Sporta kluba  “Brīze” jaunās paaudzes dalībniekiem , kuri  palīdzēja novadīt pasākumu, vienlaicīgi iegūstot iemaņas sporta  pasākumu vadīšanā un tiesāšanā.          

Nākamais pasākums notiks 11. septembrī  plkst.12.00 Ropažu vidusskolas un  centra sporta laukumos

Gaidīsim lielos un mazos sportot gribētājus.

 

Ingrīda Amantova,

Sporta kluba Brīze valdes locekle

Datora versija