Veiklības stafetēs veiklākie – Ropažu vidusskolas 5. b klases skolēni!

05.03.2019
Veiklības stafetēs veiklākie – Ropažu vidusskolas 5. b klases skolēni!
5. martā Ropažu Sporta centrā notika “Sporto visa klase” sacensību posms par tiesībām turpināt sacensības nākošajā posmā un cīnīties par galveno balvu – veiklības stafetes.

Veiklības stafetēs piedalījās Ropažu vidusskolas 5. a un 5. b klašu skolēni, Ogres sākumskolas 2. klašu skolēni un Jumpravas pamatskolas skolēni. Tiesnešu lomā – Ropažu vidusskolas 12. klases skolēni.

Sacensības bija interesantas un nebūt ne vienkāršas – ātrums, spēja koncentrēties, veiklība, sadarbība, mērķtiecība un neatlaidība bija tie sabiedrotie, kas bija nepieciešami, lai sasniegtu labus rezultātus.

Un, kā atzīst Ropažu vidusskolas sporta skolotāja Olga Ozola, sacensībās ir iespējams pierādīt to, ka nav svarīgi, cik liela ir klase un vai ir iespēja no lielāka skolēnu daudzuma izvēlēties sportiskākos un sacensībām atbilstošākos skolēnus – iespējams ir viss un labus rezultātus ir iespējams sasniegt ikvienam, ja vien ir mērķtiecība, neatlaidība, lieliski komandas biedri un atbalstītāji.

Īpaši priecēja līdzjutēji - Ropažu vidusskolas skolēni un skolotāji, kuri bija ieradušies atbalstīt savus skolasbiedrus. Un lai gan sacensībās Ropažu vidusskolas abu 5. klašu skolēni bija konkurenti, bija tik patīkami redzēt, kā viena klase juta līdzi otrai, skaļi un drosmīgi atbalstot savējos un priecājoties līdz ar viņiem.

 

Taču jāatzīmē, ka šis bija tikai viens no sacensību posmiem par tiesībām turpināt sacensības nākošajā posmā. Papildus bez veiklības sacensībām vēl tiek vērtēti arī klašu mācību rezultāti un klašu labie darbi. Un tikai kopvērtējums nodrošinās iespēju turpināt sacensības.

Taču, neskatoties ne uz ko, mūsējie – ropažnieki – ir malači. Veiklības stafetēs Ropažu vidusskolas 5. b klases skolēni ieguva pirmo vietu, aiz sevis atstājot Ogres sākumskolas 5.a klase, Ropažu vidusskolas 5. a klasi, Ogres sākumskolas 5. c klasi un Jumpravas pamatskolas 5. klases skolēnus. Malači!

 

 

Datora versija